bugün

sevmediğiniz halde görüşmek zorunda olduğunuz insandır. aşırı konuşan insan modeli vardır ki, yokluğu on seans yogaya bedeldir. göz göre göre yalan söyleyenin yokluğu ayrı bir huzur.
varlığı bunalım geçittiren insandır.
evdeyseniz anne ve babanin yokluğu huzur verir.
yokluğu huzur veren insanın varlığı doğal olarak dert, tasa, sıkıntı, gereksiz tartışmaları beraberinde getirir fakat öyle insanlarda vardır ki yokluğunda daha huzurlu olacağınızı bildiğiniz halde yine de hayatınızda olmama ihtimalini düşünemezsiniz, düşünmek istemezsiniz. kötüdür bu, zordur.
kafa siken eski sevgilidir. açık ara öndedir.
anfideyseniz çenesi düşük sesi kötü kendisi çirkin kız.

otobüsteyseniz yüzünü göremediğiniz halde sesinden son derece rahatsız olduğunuz kız.
sevilmeyen insan değildir. varlığıyla rahatsız eden insan değildir. aksine yokluğunda dahi huzur verebilen, hayata hayat katabilecek insandır. onun yokluğunda, var iken söyledikleriyle huzur bulabilirsiniz zira. deneyin bunu. yokluğunda huzur bulduğunuz insana iyi açıdan bakmayı deneyin, mutlu olacaksınız.
Siz onu hiç incitmediğiniz, kırmadığınız halde sizin canınızı en çok acıtıp hayatınızı bir tutam boka çeviren eski sevgili olması muhtemel kişidir.
şiirlere konu olmuş insandır.
--spoiler--
geçti istemem gelmeni
yokluğunda buldum seni
bırak vehmimde gölgeni
gelme artık neye yarar..
--spoiler--
uzun zamandır onsuz kalmayı istediğiniz ama çeşitli engellemelerden dolayı ayrılmayı beceremediğiniz eski sevgilidir. o gider özgürlük size kalır koşturun bakalım.
(bkz: şeytan görsün yüzünü)
üniversite ile yapılan şehirler arası gezilerde çok konuşan sağa sola sataşan mavili güzel insan*, olsaydı kötü olacaktı şimdi mesela yok rahatım yokluğu huzur verdi, evet iyiyim şuanda ben..
varlığıyla illallah dedirten insan.
leyla ile mecnun müptelası olan sikiklerin hepsinin yokluğundan haz duyuyorum kız bile olsalar bak kız bile olsalar dedim...
her insan huzur verir, kimi varlığı ile kimi yokluğu ile...
hayatından çıkma zamanının geldiği insandır.
Ebeveynlerdir.
(bkz: üst komşu)
Derste vıdı vıdı konuşup kafa siken sınıf arkadaşı. Bide şopar mına kodumun kızı, cırtlak sesiyle sabahtan akşama kafa s*kiyo.
benimdir.
varlığı zaman kaybı olan insandır.
Eski oda arkadasidir.