bugün

yok terörün ardından siyaset yapılmaz diye milleti susturmaya çalışanları anlamıyorum .çevre ve şehircilik bakanlığı, iç işleri bakanlığı, adalet bakanlığı, bana mı bağlı? tabi ki bakanları ve bakanları yönetenleri eleştiricem, bu benim en doğal hakkım.
Sen manavdan aldığın elmalar çürük çıktığında şimdi sırası değil mi diyorsun yoksa gidip manavdan hakkını mı talep ediyorsun?
solcu değilim, (olmam da) ama 70 yıldır sağ, sığ ve rantçı kafalar, 20 yıldır ise siyasal islamcılar yönetiyor ülkeyi.
japonyanın 0 (sıfır) can kaybıyla atlattığı bir şeyden böylesine zarara uğruyorsak, suçu tabiki yönetenlerde arayacağım.
Oldu paşam getirin oradan bi ey trump ona yapalım. Bu trajedide kimin ihmali varsa akından karasına hepsi sorumludur ve hesap vermelidir.
17 ağustos gölcük depremi'nden sonra alınmaya başlanıp daha sonra sürekli hale getirilen deprem vergileri saray parkesi, altın kaplama musluk, hermes çanta, ejder meyveli smoothie için kullanılırsa depremden sonra siyaset yapılır kardeşim. şahsen ben yaparım, işine gelen oturur dinler, işine gelmeyen itiraz ettiğiyle kalır. çünkü itiraz etmek, üstünü örtmek, yalanlamak tarih boyunca hiçbir konuda işe yaramadığı gibi bu konuda da işe yaramaz. eğer bunlar işe yarasaydı osmanlı devleti yıkılmazdı. elalemin japonları bir ada ülkesinde 9 şiddetindeki depremi sıradan, ufak bir deprem gibi atlatabilirken biz hala enkazdan yaralı çıkanlara seviniyoruz. kaç senedir görmezden geliniyoruz türk halkı olarak farkında mısınız? bunların farkında olmayan leş bir çomar sürüsü var ülkede, fay hattı gerçeğini reddedip yerine izmir'in dinsizliği, imansızlığı, ahlaksızlığı gibi akla aykırı birtakım unsurlarla depremi açıklamaya çalışıyor. bu tiplerin 1939 erzincan, 1999 gölcük, 2011 van depremini hangi unsurlara dayandırdığını merak ediyorum. şimdi bu tip kopuklara, fay hattının üzerine deprem yönetmeliğine aykırı bina inşa etmişler, mavi boncuk dağıtır gibi imar affı dağıtılmış, binaların altında kolonlar kesilip hangar gibi mağazalar açılmış ve bazı insanlar buralardan rant sağlamış desen ne olur? hiçbir şey. ancak binası tepesine yıkılınca gelir aklı başına, eğer hala yaşıyorsa ama.
Depremde siyaset yapma, yangında siyaset yapma, şehit haberi gelir siyaset yapma... nerde yapıcaz lan biz bu siyaseti? Tuvalette mi?