yobaz kelimesinin neden kullanıldığını bilmeyen bir cahilin açtığı başlıktır.

kardeşim bak, yobaz demek dinini gerektiği gibi yaşayan ve geleneklerine uygun yaşayan insan demek değildir.

yobaz nedir biliyor musun? bir kadın etek giydiğinde içten içe cinsel dürtü duyan lakin dışarıda ona ana bacı söven insandır. ateistleri küfredip onları taşlayan lakin yetim fakir hakkı yiyen insandır. müslümanım deyip ona göre yaşamayan ama müslüman olmayana da söven demektir.

karşı cinsini sadece etten gören insanlardır.
dar fikirli insanlardır. sadece kendi bildiğini doğru sayan insanlardır.

mustafa kemal atatürk'ü dinsizlik sembolü olan gören insanlardır.

Bilimi reddeden insanlardır.
bilmem anlatabildim mi?
donuzlamaktan gurur duyuyorum.
En kısa sürede şehitlik mertebesine ulaşman dileğiyle...

Malum, islam inancında en yüksek mertebe şehitliktir.

Dünya da bir pislikten temizlenmiş olur.
yobazlık hiçbi toplumda -galileo 'dan beri -övünülecek bişey olmamıştır. insanlar -tarih yazılmaya başladığından beri -kendilerini aşmaya çalışmışlar -ve aşmışlardır.

Yobaz olmaktan gurur duymak, süzme gerizekalılıktır.

Ayrıca bunu yobaz olmadığı için bilgisayarı, elektriği -interneti bulanların dünyasında duyurmak -gerizekalılığın en önde gidenidir.

Buradan anlıyoruz ki yobaz -olaylara kafası basmayan süzme bir gerizekalıdır.
Başlığı açan da yunan he entrylerine bakın anlarsınız

Ah vatanım diyor olm senin vatanın burası değil yunanistan git yobazlığını orada yap yine din olarak ortodoks hristiyan olduğunu söylemişti git yobazlığını yine yunanistan'da yap

Anlayın işte dinci-işgalci dostluğunu.
Geri kafalılık - bağnazlık, sorgulamamak = yobazlık.

Bu anlattıkların değildir.
Yobaz olduğunu tanrıya itiraf et, seni baştan yaratsın eziyet etme bize.
yobazlık ile dininin gerektiği gibi yaşamayı karıştırmayınız lütfen. ikisi arasında dağlar kadar fark var.
" öyleyse minik yavrularımıza sahip çıkalım " dedirtti.
"abazan olduğu için ben yobazım" gerekçesi atlanarak gerekçelendirilmeye çalışılan rezil haldir.

(bkz: genç yobazların varoluş sebebi abazanlıktır)

günaha aldırmayıp, biraz çavuşunu tokatla, rahatlayacaksın hiç değilse bir süre...