bugün

bir kız ile sadece cinsellik amaçlı birlikte olan şahıslar için sorun yaratan kızdır. her şey mi canım seks?
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
hayvan yerine konulmuş kızdır. yemini suyunu ver o da sana versin mi?
ayrıca;
(bkz: avrupayı genel ev sanan insan modeli)
en tehlikeli kiz turudur. dunya masraf ettirir ama gecenin sonunda hava alirsiniz. uzak durunuz.
her sevgilim versin ama karım bakire olsun diyen insanların yazdığı entrylerle bezenmiş başlıktır.
iki kere yemeğe çıktınız, bi kere sinemaya gittiniz, hesabı da siz ödediniz diye size verecek mi? ya da siz versin diye mi "takılıyorsunuz" o kızla.
amerikan filmlerindeki özgürlüğe özenen türk erkeğinin söylemidir. ama o gördükleriniz, sadece filmdir.
ne hikmetse bir kızla gezdikten sonra yatmak isteyen bu abazan evlenemeye kalktığında bakire kız peşinde koşar. ileride kendisine evlenmeye kalktığında " kardeş evlenmeden önce bakire bırakmadın ki piyasa da " denmemesi için bazı kızlar onu düşünerek bu haraketleri yapıyor olsa gerek.
aklı başında olan kızdır çünkü sonunda nasıl yaftalanacağını bilmektedir.
karın tokluğuna çalışan bir fahişeyle karşılaşılmadıkça** karşılaşılması mümkün kızdır. çok mantıklı:

+ aşkıııııım.*
- efendim necati.
+ ya yiyişelim biraz diyorum.
- az önce yedik doydum necati.
+ ya bırak şakayı şimdi, karnın doymuştur senin. nası yakcan onca kaloriyi hem? hadi geç uzan geliyorum ben.
- malum günümdeyim bsg necati.
+ ya allah allaaaaaah!**3 haftadır malum günündesin ama hangi restorana götürsem bunu da canım çekmedi demiyosun. götürüyosun sığır gibi.
- ayrıldık necati. defol.**
- aşkım bir buçuk iskender?
+ alayım
- aşkım layt kola?
+ alayım
- aşkım mokar?
+ yok almayayım, niyetliyim.
- ne niyeti bu bitanem?
+ evlenme niyeti aşkım.
istememek olmaz, olmuyorda zaten.
lanet olası çevre baskısı engelliyor bunu. doya doya yaşamak varken, şartmı evlilik.
(bkz: mardin)
işi bilmeyen yazarın açtığı başlıktır. Yemekten önce tatlıyı yedir bak ne oluyor sonra
cinsel organlarının işeme ve sıçma dışında bir işe yaramadığını düşünen kızdır.
-bak sana istediğin yiyecek ve içecekleri alırım ama sevişmek şartıyla. yoksa olmaz.
+e bu fahişelik olmuyor mu? sen boş ver yiyecek içecek filan sana bedava gel hadi.
prensipleri olan kızdır.
ailesinin ve toplumun düşüncelerine teslim olmuş, cinsel arzularını bastırmış kızdır.
sevgiliyle yatmak için yeme içmesini karşılıyorsan hiç boşuna yorma 2 porsiyon kebaba vereceğin parayla genel eve git o çok güzel karşılar diyesi geliyor insanın. ***
biri yer biri bakar insanı.
bildiğin yiyicidir.
devamında bakire olmayan kızla evlenmem diyen toplum kim acaba empati kurmak şart.
bizde öyle kızlara kezban deniyor. Kardşm.
şimdi çok bilmiş kızlar konuşmuş, saygı duymak lazım da hesap ödemeye gelince erkek ödeyince mest oluyorsunuz buna ne demeli? o zaman bırakınız vursunlar bırakınız siksinler diye öğüt verdirtir bu tespit.
baskı altında buyumus kızdır!