bugün

pek de enterasan bir olay değildir açıkçası.. asıl merak edilen yılmaz vural hocamızın, bu sanal menajerlik oyununda seçeceği takımdır..
yıllar yılı üç büyüklerden alınan her bala puan sonrasında ''beni fenere koysunlar üç yılda beş defa şampiyon yaparım..'', ''galatasaray beni alsın, yüzme takımını bile kıtalararası şampiyon yaparım..'' ve ''beşiktaş'a lazım ben.. yılmaz vural iyi hoca..'' gibisinden çıkışlarla, gönlünde yatan aslanı belli etmiştir kendisi..
bunun içindir ki bence, yılmaz hoca'nın öyle barça'ymış, chelsea'ymiş fazlada gözü yoktur.. alır feneri işine bakar.. hayatı boyunca savunduğu 'yılmaz vural = büyük takım hocası' denkleminin gerçekliğini, bir de kendi test eder..
oyunda sanal olarak varlık gösteren kendi kişiliğini de yardımcısı eyler.. bir gün istifa ettiğinde bu sefer de gerçek yılmaz vural başarılarına kaldığı yerden devam eder..

yılmaz says:
başkanım bak alın bunu beşiktaşta 3. sezonumda şampiyonlar ligini aldım fmde.. alın bu da print-screen resmi..

şampiyonyılmaz jpeg dosyası kabul etmesi için yıldırım bekleniyor..

şampiyonyılmaz jpeg dosyası gönderilemedi..

yılmaz bir titreşim yolladı..

yıldırım says:
biz yabancı hocayla anlaştık yılmazcığım.. seneye artık.. :p

yılmaz says:
off ya..
yılmaz vural ın

'' azına mıçdığımının effası bak yine kırmızı yedi ah yanımda olcan ki şimdi''
'' hoca o ne yaa bunları görmüyosan ohoooo bırakalım biz bu maçı aq''
'' ba ba i.neye ba 2 hafta maaş kesintisi vermessem anam avradım olsun ulan''

gibi tasvip etmediğimiz cümleler kurmasına ayrıca bilgisayarının ekranını ve faresini 2 haftada bir değiştirmesine neden olacak hadisedir.
başlık aslında, '' yılmaz vural'ın TSLyi fm niyetine oynaması'' olmalıydı. şöyle ki yılmaz bey, günlerimi hatta aylarımı verdiğim fm'de değiştirdiğim takım sayısından gerçek hayatta daha fazla takım değiştirmiştir.*
maçtan önce save, mağlubiyetten sonra quit game, hemen akabinde load game sahtekarlığıyla bir yerlere gelip kendini tatmin etme çabasıdır! yüksek ihtimal büyük türk takımlarından biriyle oynamakta, hall of fame e girdiği an print screen yapıp, duvar kağıdı olarak kullanmaktadır, dolu gözlerle sigara da yakabilir monitöre bakarken!!

(bkz: hanım koş alex ferguson u geçtim)

(bkz: sir yılmaz vural)
(bkz: yılmaz vural ın fm oynarken klavyeyi kırması)