bugün

Senin dilin neler söylüyor kanka
Doru mu bu ?
Ben bu karton aslanı siklemedikçe kendisi burdan eksik olmuyor.

Kartoncum bak ilk defa sikledim Seni, memnun kaldın mı.swh
Yılan naberrr.
görsel
sevisirken dikkat edin bazanin altindan cikip not alabilir.
sevismenin hos oldugu yermis. oyle duyduk yani.
Yılandır mılandır ama bu sefer haklı bu yazar.

Travela boş boş konuşma la.
Yılan karı yine kafayı çıkarıp sağa sola sataşıyor.
görsel
Yav he he amk.
hala icraat isteyenler var.

Zamanında ibrahim olayının detaylarını anlatan kim. route66 için adam evli, yalan söylüyor kanmayın diye uyaran kim? Yumurta topukun yeni nicklerini söyleyip nasıl birisi olduğunu anlatıp sözlük kadınlarını uyaran kim.

sözlük erkekleri saldırmaya devam etsin. Ben hemcinslerimi uyarmayı görev edindim. siz ancak iftirayı kendinizde arayın. Aynı anda 5 sözlük kadınına yürüyenler benden korksun.
mod yalakasi yazardir. nasıl güzel mi böyle itham edimek.

bana entry sildiriyor diyor ama benim bunun bok atmalarina cevap olarak yazdığım her entry siliniyor ne hikmetse * buraya 1 saat önce yazdığım da silinmiş onun yazdığı duruyor.

"ağlayarak" sildirdiği entry de şuydu ;

ben sildirmiş veya silmiş ( silme yetkim de yok ya ) tüm sözlük beni eğer ben değilsem tüm sözlük iddia sahibini.. kabul ediyorsa yazıversin. sildiriyor diyor entryleri koyuyor buraya. nasıl sildirmişim duruyor işte özürsüz özürlü.

yeter milletin sırtına kene gibi yapışıp prim yapma çabaların. git kocaya mı varıyorsun ne yapıyorsan yap hem sen rahatla fiziksel olarak hem sözlük rahatlasın mental olarak. ne iğrenç insanlarsınız oğlum siz ya. yazdığı tüm entryler mutlaka buradan bir yazar hakkında. hiç mi aklın yok hiç mi fikrin yok yazacak bir şey bulamıyorsun da milletin penisinin çetelesini tutuyorsun, ağzından hiç düşürmüyorsun. sonra bir de ağlıyor siliniyor diye.
Ben ne demişim 225 gün önce
(#41621037)
Hâlâ fikrim aynı sevimsiz yazar, mutlu ama uzak olsun
konu dışı ama benim anlamadığım bir şey var.
ablacım sen nerede hangi dönemde doğup büyüdün de hala 70'li yıl türk filmlerindeki hale soygazi diyaloglarıyla konuşabiliyorsun.
yani genç bir kadının, her kuşun eti yenmez gibi bir cümle kurmasını aklım almıyor. zaman tüneli icat oldu da haberimiz mi olmadı?
Vay be şu polemiği ben yaparken 'yetkili adam yazarlarla polemiğe mi girer, zall zinhar kellesini alsın yeaaaağğ' diye böbürenler, şimdi gelip 'helal mel mel abi yapıştır' diyorlar.

Olayda en çok buna üzüldüm. ipnesiniz oğlum hepiniz.

Ayrıca yildizlarin altinda sen de neyi açıklayacaksan açıkla. Yoksa itham etme kimseyi.
Ehehe ben çok saldırdım hadi çıkarıp masaya vursana yılan karı.

Show yapma.

Edit: ulan patroniçe tam mama olacak karısın bak bu kariyeri düşün Bi.
Tam donuzluk bir yazar.

Hadi bana da bi kulp bul bakalım.
16 şubat 2017 (#35753641)

3 mart 2017(#35906564)

Tam 3 yıl önce bu kişiyle ilgili girdiğim entryler. Sildirdiği bir sürü entry daha var.

Bende yalan yok, durduk yerde sataşmışta değilim.

Hadi bunları da burdan sildir mal mal bakan efendi.

Diğer taraftan, bana saldıranların her birinin ayrı ayrı kuyruk acıları var, boşuna saldırmıyorlar. Yazdığım kaç entry sildirildi.
Arkadaşlar bu böyle olmaz gerekli bilgilerini bana verin ipini çekeyim kim ne biliyor ise yazsın.
Abi benim dosya neden pempe? Pempe gacısına benzemiyorum oysa ki...
Sözlüğün iran'ı. 'DEVamlı bir şeyler biliyorum, anlatırım, vururum, haritadan silerim.'

Ama icraat 0.
sanırım sözlüğün kara kutusu. ne bilim hafiften tırstım. ablamsın. ne dersen o.
götümüzdeki donun rengine kadar bilen bir arkadaş.

şöyle bir istihbarat ağımız olmadı anasını satayım. ne güzel kaosa ve dedikoduya doyardık.
sozlukte kim kimle yatmis kim kimin altinda zevkten kivranmis.kim kimin altinda inlerken digerini aldatmis.
hangi evli kadin kimle fingirdemis.
sevisirlerken kac gram terlemisler cetelesini tutan bir arkadas.

erol kose gibi.
bilirsiniz erol kose de boyle.
Yılan kafayı çıkardı yine tıssss.
Bu da durup durup özel hayatlarımızı irdeleyerek ya dedikodumuzu yapıyor, ya da laf atıyor.

(#41886538)

Tengirle senin dedikodunu yapmadık. Herkesin kimle görüşüp, seviştiğinin çetelesini tutup 'hepinizin yediği bokları biliyorum' diye entryler girip, uydurduğun hikayelerle her seferinde hiçbir halt bilmediğin ortaya çıkıyor ya...
Ben de gidip tengire 'bu kadına kim boynuz taktı da böyle sözlükte kim kimle görüşüp, sevişse nefret kusup, dedikodusunu yapıyor?' Diye sordum.

O da 'düğünden 3 gün önce manitası sözlükten biriyle boynuzladı galiba bunu' demişti, ruh sağlığı bu yüzden hastalıklı tespiti yapmıştı, epey gülmüştük. Senin bizim dedikodumuzu yaptığının yanında milyonda bir falan bak bu, hepi topu 15-20 saniye...

Bu sözlükte çok fazla çoluk çocuk, ergen, trollük sınırını aşan pedofili sapık falan var. Hepsi adli vaka... ama sen çok net tıbbi vakasın. Sözlüğü 'sözlüktekiler kimle ne bok yiyor öğrenmek için' kullanıyorsun. Sonra da milleti 'her şeyinizi biliyorum' diye tehdit etmeye kalkıyorsun. Benim hakkımda anlattığın şeylerin %99'u yalan. Hatta gel ben sana doğrularını anlatayım deyip, merak ettiğin her şeyi anlatmıştım hatırlarsan. 40 yaşına merdiven dayayıp kendinden 15 yaş küçük kızlara meriçlik yapan, o kızların herhangi bir yazarla konuştuğunu anlayınca 'ya o çocuk seni üzer bak' falan diyen ponçik ibnelere kafayı tak. Benden sana malzeme çıkmaz.

En son bana 'sözlükte evli bir kadın sözlükte 2 kişi tarafından tost yapıldı, fotoğrafları ve videoları var' diyen sendin. Senden ala dedikoducu mu var bu ortamda?

Tekrar diyorum. Ya uzun süreli manitan seni bu ortamda boynuzladı ondan böylesin, ya da sana kimse yürümüyor agresifliğin bu yüzden.
Bizim çocuklara söyleyelim sana da 1-2 ilan-ı aşk içeren başlık açsınlar, rahatla biraz. Gevşemen lazım. *
Galiba bu el bezi aids gitmiş buna rağmen sözlük kızıyla yatmış ya da yatmaya teşebbüs etmiş bunu kendine dert eden yıldızlar altındaki Kezban kardeşimiz buna laf vurup duruyor. Hayat karatma diyor bilmem ne diyor.

Bu sözlüktekilerin kiminle yatıp kimin ne yaptığını merak edecek kadar hayatı sevmeyi herkese nasip et allahım. Hahahasiktir evet.