bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    günahını aldığım yazar kişisidir. kendisinden özür diler, nickaltının açılışını yaparım, hoşgelmiş efendim.

kendisi ile ilgili ilk sızan bilgiler: eski sevgilisini unutamamıştır. sekse karşıdır. limon sevmez. sevgiler.
    2 -4 ... massiveappeal
  2. 2.
    Yazılarına baktım, neredeyse hepsini okudum yüzde doksan katılıyorum kendisine.

Yavşak sevmeyen 29 yaşında bir ablamız. iyi bir gözlemci ama dürüst insanı nerede seviyorlar ki burada sevsinler.
    iyi yazmalar.
    7 -10 ... izmir in kizlari
  3. 3.
    Mahallenin muhtarı gibi bişey. "Ben bilirim ben" kişisi. Çok da şeyapmamak lazım.
    6 ... uludaggozluk
  4. 4.
    Bilmeden etmeden mevzunun öncesinden haberi olmayanların boş boş nickaltını kirlettiği yazar.
    1 -13 ... yildizlarin altinda
  5. 5.
    6. Madde hariç bütün dediği şeyler ben de fazlasıyla mecvut.

iyi yüzerim, iyi kayarım, iyi sürerim, mutfağa ölse dokunmam karı işlerini sevmem, göbeğim de var kasım da.

Merhaba yavrum.
    1 -4 ... 1618 lll v x 7
  6. 6.
    zengin koca götlü bir bey arıyorsa ekşi sözlüğe gitmesi gereken yazar. burda zengin adam ne gezer amk.
    6 ... cay tozu
  7. 7.
    ben aslında bu toplara girmem pek, ama hemcinsini kıskanan bir yazar sanırım.
    zira sürekli nickaltı girdiği yazar onu pek iplememiş tek kelime yazmamış buna, ama bu yazar sürekli diğerinin nickaltında.
    bu da bir kıskançlık belirtisi bence.
    kimin sevişip sevişmediğinden bana ne yahu?
    herkeste bir popüler olma çabası, bir saldırgan tavırlar.
    keşke milletin seks hayatını eleştirirken gösterdiği performansı kadına şiddet olaylarında, diğer toplumsal olaylarda da gösterse de biz de feyz alsak kendisinden.
    eyyorlamam bu kadar.
    12 -1 ... tengir budun
  8. 8.
    hala eski nikini beklediğim karaktersiZ. kim bilir kimşn feyki çıkacak. bi de 10. nesil. zamanında bolca feyk alıp şimdi aktif eden biridir.
    12 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  9. 9.
    (bkz: #37395331) alslslslsksksksksm

Bu durumda sormak gerek; bahsettiği fantastik diyalogu kendisiyle yaşamışsak konu o noktaya hangi merhalelerden sonra geldi? Yok kendisini bu konuda sözcü seçip birileri ilettiyse kendisi sormuş mu, konu o noktalara nasıl gelmiş? bizzat benim başlık açıp goygoyunu yaptığım şeyleri tecrübe etmiş gibi iteliyor olmayasınız?

Hayır, madem bi kuyruk acınız var, karambolde bi ısırayım diyorsunuz, biraz daha etraflı ve kompleks bir şeylerle gelin arkadaş. Bunun bizzat taşağını yapmak için bile onlarca başlık açan adamı böyle mi ısıracaksınız?

lütfen bana kimseler güvenmesin, diyeyim de geçelim o faslı. Çok da sikimdeydi sözlükte güven abidesi olmak. Ama ciddi ciddi kelam etmek adına bir divan da ben açayım ki, zihinler berraklaşsın, dönüp dönüp aynı yere gelmeyelim.

10 yıla yaklaşmıştır herhalde şu sözlükte geçmişim, bugüne kadar hiç değilse yüzlerce tatavayla muhatap olmuşumdur. 3-5 defa uçmuşundur, Çeşit çeşit muarızım olmuştur, alabildiğine tartıştığımız, sonra muhabbet ettiğimiz yahut muarız kaldığımız onlarca insan olmuştur. Ve zerre abartmadan söylüyorum; Ben bu dönemki kadar sikko bir süreç görmedim. sözlüktekileri süt dökmüş kediye çevirecek kadar zıvanadan çıkan, çete gibi 10-15 kişi takılan tiplerle de yüzgöz olmuşluğum var ki, onlarla atışmak bile sizin gibilerden katbekat kaliteliydi. Ve açık söyleyeyim, sizden en az 10 kat daha ederleri vardı.

Hayır, işin en acınası kısmı, çıkıp birinin lehine ya da aleyhine yazmadan önce herhangi bir sikko yazarın "aha işte yanaşmak için savundu" ipine sarılacağını tahmin edemeyeceğimi ve bunu düşünen ilk kişi olduğunuzu varsayabiliyorsunuz.

Üstüne üstlük, bütün bu eblehlik; abazan, ona buna yürüyen vs üzerine bina ediliyor. Merak ediyorum, Biri ile bir şey yaşamak için sözlüğe muhtaç olduğum sonucuna nasıl vardınız? Ki öyle bir durum olacak olsa, birilerinin kandırılan olduğu, klasik söylemle "düşürüldüğü" varsayımı biraz aptalca olmuyor mu? Ciddiye almasınlarmış aislslsldksskk eyvah eyvah, hesapta nuri alço'nun bittiği an.

lan bırak sözlükten birine güvenmeyi, herhangi birine silme güvenen insan zaten geri zekalıdır, onu uyarmak yerine doğrudan hastaneye yatırmak için girişimde bulunun, daha faydalı olur.

Bahse konu mevzu haricinde konuşuyorum; "sözlük kızı" denilenin bütün bireyleri ile her daim bir şeylere maruz kalan taraf olduğuna susuz sabunsuz nasıl ikna oldunuz? O işler her daim öyle olmuyor işte yavrucum. Deklare etmiş olayım; Buradaki herhangi bir kişi (kız/erkek fark etmez) benim için ehemmiyet arz etmiyor. Burada olup da Önemsediğim insanların zaten ya bende numarası vardır ya da bir şekilde mutlaka sözlük dışında bir mecrada irtibatım vardır. Bunların da çok azını ilk defa burada tanımışımdır, çoğu ile zaten sözlüğe dahlinden önce tanışırız. Şu an bile bilmem kaçıncı hesabıyla yazan (bunu henüz uçurmadılar ilginç bir şekilde) binlerce entry silmiş, uzun dönemler sözlüğe uğramamış, ara sıra gelip can sıkıntısına taşak yapan birini sözlüğe tanıtmanın tasası da sana düşmesin bi zahmet! beni bilen yeterince bilir zaten, sen rahat ol.

Uçkur tutmaya o kadar hevesliysen de öteden başla, benimkinin düğümüne senin aklın ermez.
    3 -4 ... jetaim
  10. 10.
    sevişmek ah ne hoştur...
    -2 ... oynadaoynakafanagoreoyna