Son sınıfların yaptığıdır. insanı gerçekten sıkıntıya sokan ve şeytanın nefsinizi sürekli oyalandırmaya çalıştığı durum.

(bkz: önemli olan katılmaktı)
gereksizdir.
bir vize final kasmak değildir ya da son sınıflar içinde lys değildir yani, ygs en kek en uğraşılmaması gereken sınavdır.
Sacmalamayin .ocaga kadar lys kasin sonra ygs ye kadar uc ay ygs kasin yeter. Lys edebiyatla matematigi nah yetistirirsiniz yoksa.
Cok kasip yinede +400 bi puan alamayacaksaniz gereksizdir, lys kasın.
Bu yaz sonuna kadar kasılmalıdır. Eğer marta kadar kasma gibi bir hata yapılırsa LYS'de sizi kasacaktır.
organik kimya integral türev biyoloji ve fizik gibi bir olay varken ygs kasmak aşırı mantıksızdır. hayatta yetişmez yaşamış biriyim iyiki lys çalışmışım diyorum.
Yeni, öss kasma eylemi. Ayrıca islam'a göre de sünnettir. islam, çalışmayı salık verir.
zordur. Antalya'nın o sıcağında ders çalışmak bitirir insanı. gece zaten yakarca denilen aptal yaratıklar yüzünden çalışılmıyor. Yapana helal gerçekten.
üniversiteye gittiğinde hayatının mükemmel olacağını, kızların teklif edeceğini ve spartacus gibi erkeklerin sürekli etrafta olacağını düşünen gençlerimizin yapması gerekendir tabi lys yi de unutmadan.
türkçe matematik dışında çokta kasılmaması gereken durum. zira ygs deki biyolojiden gelen puan tarihle aynı olacaktır aşağı yukarı mf2 den tercih edilirse.
Onun yerine lys kasmalıdır. (bkz: lys daha onemli)kasmalıyım,kasmalısın,kasmalısınızlar,kaslılar.
tecrübesi olan biri olarak söylüyorum, üniversiteye hazırlanırken yapılacak en gereksiz eylemdir. lys konu çalışıp ygs soru çözmek en mantıklısıdır. sayısalcıysanız eğer ygs sözelleri bu yaz halledip daha üstüne düşmemenizde fayda var sonuçta bunun türevi var, integrali var, organiği, başlı başına kabus olan fiziği.. banane ben ygsmi de çalışırım derseniz benim gibi haftaiçi üniversitesinden tıp fakülteli arkadaşlarınıza el sallarsınız.
yâni gösteriyor ki burada liseli hâlâ bitmemiş.
Ic organlarinizin isleyisini dahi degistirebilirbbu amina kodumun sinavlari.