bugün

xray'den nasıl geçmişler onu merak ettim şimdi.
Ablalar ın işidir. Başka türlü o binaya elektronikle girmeleri imkansızdır.

Edit: ohaa ablalar seri eksiliyor!

Büdüt: Ya da cehapeliler de olabilir bilemedim!
Fisildamak ne amk ne cahilsiniz o sessizlikte duyulmazmi .
tek bluetooh,

40 yıllık fani dünyayı küçük bir ihtimal garantileme ihtimali,

bunun karşılığında,

2 milyon kul hakkı

ve

başörtüsü takanlara oluşturduğun ön yargı..

hesap için ygs de yok. allah'ın adaleti herkese yeter.
geçen sene taciz eder gibi külodumuzun içine kadar aradılar. bunları böyle buyur ede ede hiç aramadan geçirdiler içeri. söyledik ama dinleyen olmadı. işte haksızlığa ses çıkarmazsan döner bi gün sana da gelir.
sistemin amına koyma sebebidir.
insanı sinirlendirir.
bizim orada xray hiç yoktu bu arada.

zaten soruların beşte biri açıklandı.

sabır.
benim bile saçımı aradı iki kişi açık olmama rağmen bu kadın bluetooth kulaklıkla sınava girmiş, yakalanmiş iyi olmuş.
malumun ilanıdır.

bakın geçen sene ne yazmışız bu konu hakkında. o gün ulaa hak, hukuk diye öten ibneler ne diyecek şimdi?

(bkz: sınavlarda türbanlıların aranmaması)
hırsızlık bunların, üç kağıt, yalan, talan, başkasının hakkını gasp etme bunların kanında olandır.

(bkz: oo müslüman)
Kopya degildir o, tovbe diyin.
Yapmayin onlarin turbanli bacilari kopya mi ceker hic? Tovbe yarabbim! Ilahi dinletiyorlardir oradan moral motivasyon icin fesatlik yapmayalim.

Not: nasil olsa bu isten de dini alet edip allah kur'an hulooog nidalariyla siyrilacaklar. Yorulmayalim bari bosuna.
türbanlıdan çıkması çok iyi olmuştur. umarım sınavlardaki çifte standart bi nebze azalır artık.
işte bunlar gibi piçler yüzünden türban sorunu yaşanıyor.
orospu çocuğu din düşmanlarına gün doğuracak sivrizekalılardır. bunlar başörtüsü takmasın la zaten. önce kul hakkını öğrenmeleri lazım.
Saçını topuz yapıp giren akrabamın topuzunu bozup bakmışlar ama türbanı aramaya kalkınca türbanlı bacılar yaygarayı basıyorlar. Pek umudum olmasa da ösymnin çifte standardı önlemek için önlem almasını sağlayabilecek skandaldır.
polisin bir terörist gruba baskın yaptığını polis saldırdı diye haber yapan medya grubunun yaptığı haberdir önemsememek gerekir.
kaynak mükemmelmiş kardeş ayrıca 2 kopyacının da aynı okuldan çıkma olasılığı çook düşük akpli felan değilim sadece olaylara farklı açılardan yaklaşan zeki bir insanım.
yapar türbanlılar...
fanatik ak partili yazarların uğramadığı konudur. bunu başı açık biri yapsa ne ahlaksızlığı kalır ne başının açıklığı. ama türbanlı yapmış ya, ya diyecek lafları olmadığı için bu başlığa entry girmezler ya da iftira der geçerler.
Ondan sonra da vay efendim türbanlılar neden okullara alınmıyor? Sebep bellidir, okulun yaptığı sınavlar da kopya çekerler diye.

X-ray diyorsunuz da, o sınava bende deneme amaçlı girdim ancak x-ray cihazı görmedim. Metal dedektör ile tarama yapıyorlardı, diğer bir polis ise elle arıyordu.
kpss de türbanlıların aranmaması sebebiyle bu sene de karşılaşacağımız olaydır.
(bkz: kul hakkı)

gerçi hangi dincinin umurundadır ki ?

adamlar dünyayı götürdü...
her sene olan hede. gunah almak istemem ama oldugu cok bariz belli dogru duzgun aranmiyolar bile. ne malum kulaklarina gizledikleri cihazlarla kopya cekmedikleri?
her sene olan durum. kim bilir kaç tane türbanlı bu yolla kopya çekip diğerlerini geçiyor.
gerçekte türbanlı olup olmadıkları belli olmayan kişilerce çekilmiş kopya. lan, benim dosya içindeki taksi para üstü kağıt paralarımı bile sokmam için cep aradılar üstümde. kadınları ayrı bir odada kadın görevlilerce soyup kontrolden geçirin çok namus kumkumalarıysa, boku çıktı ya ülkenin.
Küçük önlemlerle engellenebilecek kopyadır.

Başörtüsünü geri yasaklayamacaksınız. Uğraşmayın boşa.