bugün

büyük adaletsizlik olduğunu düşündüğüm durumdur.Bu devletin çiftçisi esnafı yada özel sektörde çalışan çalışanının memurlardan ne eksiği vardırda bu hak tanınmaz.
Adiliktir.
Yeşil pasaportu istediğine dağıtan kişiler, vatandaşların haklarına tecavüz etmektedir.

Yeşil pasaport, ab kotasında ekstra bir yere sahip değildir. Zaten Öyle olsaydı, herkese Yeşil pasaport dağıtırlardı.
Aklınızı kullanın! Yeşil pasaport ile türk vatandaşlarının hakları çalınıyor. Yeşil pasaportu bugün araplara bile dağıtan kişiler, türklerin haklarına gasp etmektedir.
yeni yasa teklifine bak amk, gelene gidene yeşil pasaport verecekler. 800bin kişiye yeşil pasaport vereceklermiş.

https://www.sozcu.com.tr/...-kimlere-verilecek-p76239
AKP'nin istediği de yeşil pasaporta Avrupa'nın vize koyması. Bu yüzden herkese yeşil pasaport verecekle. Böylece hep akp propaganda yapacak hem de kimse Avrupa'ya gidemeyecek ve akp ne derse inanacak.
Yeni yasa teklifi kabul edilirse sözlüğün muhtarı olduğum için alabilirim inşallah.
Akapenin elini attığı her şey tek tek bitiyor. Umarım daha fazla yeşil pasaport dağıtırlar ve Avrupa Birliği yeşil pasaport olayını iptal eder.
Yeşil pasaport için ayrıca bir kontenjan yok. Yeşil pasaportlular bordo pasaportların hakkını kullanıyor. 2 pasaport giriş yapacaksa yeşil pasaport öne geçiyor.

Ülkede adalet hayal oldu.

https://www.instagram.com...yR/?igsh=MzlrbWN6NXhmaGdp
yeşil pasaport, belirli şartları sağlayan "kamu" çalışanları ve belirli meslek grupları mensupları için devletin verdiği bir "güvence"dir. özetle şu demektir; türkiye cumöhuriyeti; fransa devletine "benim bu vatandaşım için özel izin uygulama, onun geri döneceğinin garantisi benim" demektedir.

yani basitce adaletsiz bir yanı yoktur. belirli şartları sağlayan herkes alabilir. eğer o şartları sağlamıyorsanız da bordo pasaportla vize ile seyahat edersiniz bu kadar basit.

bunda ne adaletsiz ne de eşitsiz bir durum yoktur.
Yeşil pasaport gibi bir uygulama başka memleketlerde duymadım, bir diplomatik pasaport vardır o kadar.
Avrupa'da gümrük kapılarında yeşillilerin bordoluların önüne geçtiğini gördüğüm oldu maalesef. Orda bile ayrımcılık yapıyorlar.
Tesla kullanmakla medeni olunmuyor. Mahmutpaşadan kont çıkmıyor. Medeniyet biraz da içten, özden, ruhtan geliyor, asalet gibi.