bugün

üçüncü nesil bir yazar. *
fikirlerimiz gorunus itibariyle pek uyusmayan , ufak bir yazismisligim olan kisidir.*
kendini ifade ederken talihsiz kelimeler kullanan yazar!dır.

incitici, kırıcı, hakaret edici sözlerle çileden çıkaran user dır.
nihal atsız'a sempati duyduğundan emin olduğum adam.
cengiz han'ın babasıdır.
cengiz hanın babasının adıdır.

aynı zamanda türkçü bir yazar. ve aleyküm selam andam.
buyuk mogol hukumdari cengiz han'in babasidir. cengiz han cocuk yasta iken bir tatar kabilesi olan merkitler tarafindan kimizina zehir katilarak oldurulmustur. cengiz han buyuyup devletin idaresini ele alinca cinliler ile gecici bir ittifak kurup merkitler'e saldirmis ve babasinin intikamini almistir.
ayrica 3. nesil yazar kandasimiz. 3. nesil olmasina ragmen gorece az entry girmis. daha fazla entrylerini gormek isteriz. gok tengri kut versin.
(bkz: #3339247) 1 mayıs alanını provoke etmeye çalışan, oraya gidenleri hedef gösteren yazar. şiddeti körükleynlere terörist diyor bi de kendisi.. size ne demeli?
1 mayıs kutlamalarını, taksim'de turlamaktan çok daha önemsiz gören yazar. starbucks ile mc donalts'ının korunmasını istiyor.

her gün bizim annelerimizin babalarımızın hain kur$unlardan can verdiği yerlerde geziyor bu ki$i, amerikan emperyalizm'li kolasından bir yudum alıyor, karnını umursamazlıkla dolduruyor ve zevklerine zevk katmak için iced mocha'sını yudumluyor. umursamıyor, çünkü taksim ona bir $eyler ifade etmiyor, ruhsuz kadınlarla ruhsuz bakı$larını bulu$turacağı, ortam yapacağı bir yer taksim.

i$te yesugey isimli yazar özgürlükten bunu anlıyor.

yıllardır i$çimiz evlerinde adam gibi et görmemi$ken, yıllardır i$çi ve köylü sömürülmü$ken bu ülkede, yıllardır insan gibi ya$ayamamı$ken gerçek sahipleri bu toprakların, nazım hikmet'i dinlemiyor sayın yazar, gel kapitalizm bana beri beri diyor.

hakaret etmeyeceğim. kendisini yanlı$ anla$ılmı$ fransız kraliçesine benzetiyorum, durumları oldukça farklı olsa da, bildiğiniz gibi: "ekmek yoksa pasta yesinler."

kendisinin adnan menderes ve i$birlikçileri tarafından dünyaya ı$ınlandığını umuyor, bol soslu big mac'ini yerken ba$arılar diliyorum.
(bkz: emperyalizm yalağı)*
Bugün yaşanan polis teröründen keyfe gelmiş, zevkten dört köşe olmuş yazar.
(bkz: kestane ülkücü)
don't panic men, he's our boy. (bkz: our boys)
fikirleri kendi içinde çelişen yazar, bluğ çağı bunalımından kaynaklanıyor olabilir.
(bkz: 200 liraya reklam entrysi girilir)
arkadaş kanunları açıklama ayağına her entrysinin sonuna 2 adet site linki koyuyor.
http://www.reklamkokanhar...inburasıdeğilkoçum.com.tr
faşist sevici,siyonist,uludağsözlük yazarı kimsedir.ne olur araplarsa?insan değillermi?ama,yoook.siyonizme göre insan değiller.klasik bir siyonist zihniyeti.ne beklenebilirki?
not=sözlükteki faşistperverleri rahatsız etmiş anlaşılan.son kötü oylananlar listemde 2 sıra birden elde etmesi boşuna değildir.
(#8943309) kendi elleriyle öldürsün de göreyim.
#9054504 üçüncü nesil olmuş ama adam olamamış yazardır.
ilk nezlesinde beyni sümük olarak burnun akmış galiba.
son entrysini 2 yıl önce giren üçüncü nesil yazar.