bugün

darwin'in haklı olduğunu kanıtlayan, henüz insan olamamış canlıdır.
Üstünü gazete ile örtmemiz gereken sidikli bir bireydir. Dağdan inmedir.
arkadaşlarla birlikte ağır sövdüğümüz insan çeşididir.

edit : yüzlerine değil .s
bu davranış biçimine meyilli tiplerin ürememesi gerekir. dünyanın geleceği ve gelecek nesillerin için gerekli olan bu diye düşünüyorum.
bir de bunların dağlara, ormanlara, yaylalara doğal ortamlara atanları vardır. şehir içinde o çöpler bir şekilde toplanıyor ama buralara attığın çöpleri kim toplayacak insan sıçmığı?

gördüğünüz yerde öncelikle insanca uyarın. bu işe yaramazsa, gerisi size kalmış

ülkemizi bizden çok düşünen yabancı abimize kulak veriyoruz.
https://www.facebook.com/...PsSG2STZJo4F52lx2T9b0RhDw
allah belasını vermiştir. üstüne üstlük bunlar akepelidir.
karaktersiz pislik insan.
Her zaman gördüğüm manzaradır fakat bugün Ekstra gergin ve sinirli olduğumdan mıdır yoksa bunu yapanların gencecik insanlar olmasından mıdır nedir bu sefer kızılcık sopasıyla dövesim geldi her birini. insanlara, nasıl insan olmaları gerektiğinin eğitimi verilmeli okullarda; Türkçeyi,Matematiği, geometriyi daha sonra öğretiriz.
gram medeniyet almamış toplumlarda çok sık rastlanmaktadır.

bir de bunların dağın tepesine çöp atanları vardır ki her gördüğümde tüm sülalesi ile akraba oluyorum.

lan oç o çöpü oradan kim alacak? bak yine sinirlendim... tamam sakinim
aynı zamanda cumhur ittifakına oy atan insandır.
çöp kutusu zaten yerde diye kendi hareketini yadırgamayan insandır.
genel kültür seviyeleri ayakkabı numaram kadardır, o kadar ki entellektüel olmak için çaba veya üretmek için bir çaba göstermezler.
Şiddete karşı olan birini bile çileden çıkarır.
Yere çöp atan tüküren kisilerle evlenmeyerek nesillerini tuketebilirsiniz.
Sevgilisini izmir'e tek göndermeyi de sever.
Sözde vatanseverdir.
Tanıdığım tüm ateistler yere tükürmekte, yere izmarit atmakta, alkol aldıktan sonra denize işlemekte, sokaklara kusmakta ve kırmızı ışıkta burnunu karıştırmakta bir beis görmemektedir.

Samimi olduğum için açık açık olum sen o.ç.'musun dediğimde ise ana bacı karıştırma diyerek üzerime yürümektedirler.
akıllı insandır. şu noktada dürüst olmakta fayda var, kim çöp kovası bulana kadar çöpü elinde tutar ki? enayi olmak lazım.