bugün

ben onlardan değilim vallahi. denedim bir süre, alışamadım. lakin görüntü bakımından zengin ve başarılı olmuş, o bir gerçek. tam ve belli olmayan da benim buna ne zaman alışacağım. zaman gösterecek. aranızda alışanlar var ise, helal olsun derim.
Mobil de yeni tasarım vardı da biz mi kullanmadık kardeş ?
Edit: başa kalan baslik çekilir.
Ulan hep bir başlığın ustume kalmasini beklemistim kismet bugüneymiş. Siz gormuyonuz ama şu an sevinç göz yaşları dokuyorum. Bu duyguyu yaşatan herkese teşekkür ediyorum. Çok ozenirdim böyle baslik ustune kalanları falan görünce nihayet banada nasip oldu. Neyse şu an çok doluyum daha fazla yazamayacagim.
entrylerini kimlerin beğendiklerini görebilmektedirler. çok malca lan. kaldır onu zall.
karpuzcu ve excornist yeni tasarım kullanıyor. nasıl anladın derseniz; yeni tasarımda açık oy verme yok bakıyorum bunlar beni sürekli favlıyor aha dedim bunlar kesin yeni tasarım kullanıyor.

kafam bugün yine zehir amk.
excornist kullanıyorsa ben kullanmam amk.
silik butonuna tıklayınca ekran tövbe estağfrullah bir şeye dönüşüyor. sildiğim entryi de 24 saat geçmeden komple silemiyorum. sözlüğe eksi verdim. o kadar.

Puhahahahahahahahahahaha.
eskiye geçmeyi düşünüyorsanız buyurun. kandil kandil belki birinizin duasını alır çarpılırım.

telefon kullananlar en üstteki m.uludag seçecek.

https://www.uludagsozluk.com/zlib/yenit/
Ben kullanıyorum.

Galiba tek başıma.

Çok fazla hata var fakat hiç bahseden yok.
görsel