bugün

bol bol para yedirin.
üstüne başına güzel şeyler alın.
o bar senin bu bar benim dolaştırın.
güzel bir arabanız olsun.
ne dediğini anlamak için sabah programlarını izleyin.
kaprislerini çekin.
sevişmek istiyorum dediğinde atlayın üzerine.
ayaklarını yıkayın.
arkadaşlarının yanında havalı şeyler konuşun. romantik olun. yatakta hayvan olun.
şefkatle saçlarını okşayın
ona ne kadar değer verdiğinizi hissettirin
çok değerli hediyelere gerek yok saçlarına çok önem bir kadına saçlarının ne kadar güzel göründüğünü söyleminiz bile onu çok mutlu edecektir.
kadınlar anlaşılması çok basit yaratıklardır.tek istedikleri aranılmak,sevildiğini bilmek,yalanlarla yıpratılmayan bir ilişkidir.
son olarak sizi arabanız paranız pulunuz için seven bir kadın zaten sizi hiç sevmemiştir.bırakın gitsin.
çok dırdır ederse ağzının ortasına bi çakın sert bir şekilde. en başta mızmız ederler ama aslında çok hoşlanırlar bundan..
ona kötü görünse bile hoş olduğunu söyleyin.
saç rengi hakkında kötü yorumda asla bulunmayın.
ellerinin bakımı konusunda tam not verin.
bol bol arayın.
kıskanın.*
bir ilişki için ön hazırlık dönemini bu şekilde geçirin.*
ilginizi sevginizi esirgemeyin. **
yeni başlayan birey için kadın öncel olarak annedir.
hiç başlamayın.
Ne çok ilgi gösterin ne de ilgisiz olun. bir gözünüz hep ondaymış zannetsin. sorular sorun. ilgilendiği konularla ilgilenin.
yeni çıkmaya başladığınız bir kadının kalbini kazanmanızı sağlayacak en sevimli cümlelerden biri "ellerin ne kadar güzel,minicik" olabilir mesela.özellikle kadın ellerini çok çirkin buluyorsa bir kez daha aşık olacaktır size.zayıf noktalarını beğenmediği yönlerini bulun ve sizin için dünyanın en güzel kadını olduğunu hissettirin.kapıdan girerken kapısını tutup yol verin ve sevgilinizi asla dürtmeyin.
anlamaya çalışmayın, başarılamadığı tecrübeyle sabittir.
yeteneğiniz varsa espri yapın, yoksa susun. konuşmayın.
özel günleri sakın unutmayın, hele doğum gününe çok özen gösterin. arada sırada ona nergis * alın, bayılacaktır. *
zekiyseniz zeki olduğunuzu belirtecek hareketlerde bulunun, yakışıklıysanız kendinizden emin olun, ikisi de değilseniz sizi neden beğensin diye merak edin.
salak numarası yaparsa yemeyin. içinde kopan fırtınalardan şeytanın bile haberi yoktur. hafızasından korkun. en olmadık yerde, verilebilecek en kötü örneği vererek fazlasıyla zor durumda bırakabilir. Önceleri ben o kadar sevilsem değerini bilirdim der sevilince sıkılır o başka bu başka ama der çeker gider. kafanızı üzerlerine fazla yormayın. olursa olur olmazsa olmaz bunlardan milyonlarca ve hatta milyarlarca var falan filan...
Kullanmadan once mutlaka kullanma talimatini okuyun.
omurluk kullanicaksaniz her ay bakimini yaptirin yoksa eskir.
yok biraz kullanir atarim diosaniz. Tepe tepe kullanin hoscakalin...
salak olmayın ama sizi bazen kandırdığını sanmasına izin verin ve hiç beklemediği bir anda bu olayı ona hatırlatın. yememiştim ama senin hatrına, yemiş gibi yapmıştım diyin.
-Sürekli sürprizler yapmayın hem siz tıkanırsınız hem de sürekli ister.
-Eğer askere gitmediyseniz askerlik konusu açın eğer gitmenizi istemiyorsa sizi seviyordur ama git gel nolacak gibilerinden konuşacak olursa bilmiyorum artık**
-Paranız olmadığında bunu mutlaka söyleyin söylemedikçe hep siz ödemeye devam edersiniz*
-Arabanız varsa sürekli evden alıp eve bırakmayın sonra alışıyor her yere arabayla gitmek istiyor arabasız giderseniz bu kadar şeyden sonra bir de üstüne utanmadan surat yapıyor.
-Bir gün giderse hiç ardına bakmadan sebep söylemeden peşini bırakmayın mutlaka pişman olduğunu söyleyecektir*
-Sık sık mesaj atmayın çaldırmayın ileri ki zamanlarda azalttığınız durumda beni sevmiyor musun sorusuyla karşılaşmanız an meselesidir.*.
six pack sahibiyseniz ona göstermekten çekinmeyiniz. bakın sizi ne kadar çok sevecek.
adam olun adam..
(bkz: seks yapın)
ayna gibi düşünün. ona gülümsediğinizde size gülen, ilgi ve şevkatten hoşnut olan bir canlı işte. ama somurtmayın siz o aynaya, sizinki kadar hızlı mimik değiştiremiyor olabilir o ayna, çok uğraşırsınız sonra onu güldürmek için. * *
dış görünüşüne aldanmayın.
yeni başlıyorsanız, karşınızdaki kadın büyük ihtimalle annenizdir.
üzmeyin.