bugün

canı sıkılınca bile ağlamak gibi bi özelliği vardır.
Babadan oğula nesildirler.
Hayata 1-0 yenik başlamış kadındır. Hele de yükseleni balık burcuysa.
çok merak ettiğim kadın. bağlılıkları çok iyiymiş, bir de bunu denemek lazım.
çok şey beklediği halde hiçbir şey beklemiyormuş gibi görünen insan.
sebebsiz yere aniden içi sıkılan, 5 saniyede dünyası kararan, her an aglama potansiyeline sahip aşırı duygusal kadındır.
kabuğu sağlam olan, kabuğun altında karışık bir iç dünyaya sahip kadındır.
yükselenleri yay olursa birde kararsızlıkta bir dünya markası olabilirler.
seviyorum demektense ölmeyi tercih eden bir kadın sanırım bu...
yosmadır. sizin sevgilinizdir. ayrılırsınız en yakın arkadaşınızı ayartır. hepsi için genelleme yapılamaz ama ben böyle bir orospu çocuğu tanıdım. bilginize. ayrtılı bilgi için damdandüşenadam.com başvurun. **
kafasında kurduğu adam tanımına uymayan bir tek özelliğiniz olsa bile sizden soğuma potansiyeli olan içten pazarlıklı kadın. ayrıca bencildir.
sağı solu belli olmaz.
bir çok sever sonra bir anda siler.
(bkz: stay away from me) diyen kadındır. aman yaklaşmayın bunlara.
delicious nickli yazarın ulaşmaya çalıştığı kadındır. *genelleme yapılacak olursa yengeç burcu kadını kadar mutfakta iyi olabilen başka kadın yoktur. ağır konuşurum bu konuda.
otobüste hüzünlü müzikler dinleyip deprosyana girmeyi hobi edinmiş kadındır.
şüpheci, sabitfikirli ve önyargılı.

bunlar olduktan sonra istediği kadar sıcakkanlı olsun.
yengeç burcu erkeğinin ilgisini çekmeyen kadın. çekmiyor abi. yengeç ya toprak grubuna aşık oluyor ya da su grubundan balık burcuna.
tehlikenin, megolomanyaklığın, egonun, bencilliğin diğer adı.
sevdiklerini mutlu etmek için yüklerini hep omuzlarında tek beşına taşımaya çalışan kadındır. aşk sever , sevmediği istemediği hiçbir şeyi yapmaz , özgürlüğünü kısıtlayan herşeyden sıkılır , inatçı ve büyük konuştuğu zaman illaki o sözün arkasında durandır.
Mensubu olduğumdan ötürü bazen ağlarken küfrettiğim burçtur. Yere de baksan havaya da baksan birinin götüne de baksan akacak yaş akıyor arkadaş.
cidden illallah..
keçi, kafasının dikine dikine giden manyaktır efendim.. ne derseniz deyin, kafasının dikine gider bu manyak.. uzak durun, tabi durabilirseniz..
olunması sorundur,derttir.
Uzak durulması gerekendir. 2 sevgilim yengeçti anlatayım biraz. Egoları tavandır, kıskaçlığın ustalığını yazmışlardır. Kendisine Bu kadar güvenen başka bi insan görmedim. Çirkefliğin babasını yaparlar. Ha duygusallardır iyi sahip çıkarlar vs. Ama devede kulak bunlar yani. Uzak durunuz.
--spoiler--
her şeyi bi boşvermişlik var üstünde. hayata karamsar bakıyorsun aşkım gül ki hayatta sana gülsün canını yediğim.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar