bugün

ilkokul seviyesinde, "benim takımım senin takımını döver" anlayışında kişilerin ortaya çıkardığı slogan. muadili için;
(#774323)
(bkz: yersen)
(bkz: 6alatasaray)
(bkz: eziktaş) *
(bkz: uyanık kardeşler)
şahsımı özel mesaj yoluyla fenerbahçe sözlük'e davet eden yazar.

edit: atılan özel mesaj toplu mesaj şeklindeydi ki, özel mesajlardan görülebilir. yani yazar şıkır şıkır herkese özel mesaj atıyor, bu "özel" bir mesaj anlamını taşımaz, reklam mesajıdır. ikincisi ise özel mesajların ceza sebebi olduğunu zaten bilmiyordum.

ama üzerine basa basa söylüyorum, atılan mesaj özel mesaj değildir, reklam mesajıdır.
sanırım sözlükteki fenerbahçeli yazarlar başlığına entry yazan yazarların hepsini, entrynin içeriğine bakmadan fenerbahçeli zannedip; fenerbahçesözlük daveti yollayan yazar.

edit: ha bu arada kendisi şu entryim üzerinden davetiye yollamıştır.

(bkz: #14035422)

yani kimse çıkıp da 'rakip takım taraftarı fenerbahçe başlıklarında o kadar çok yazıyor ki, fenerbahçeli sanılmaları normal' falan demesin.
her fenerbahçeli yazara mesajla ekşici tayfa'nın kurduğu sözlüğe davet eden görevli, davetkar yazar.
fenerbahçe konularından fenerbahçeden çok gezen gs'li arkadaşları fenerbahçe sözlüğe davet etmiş kişi. adam ne yapsın fenerbahçe başlıklarında o kadar çok adını görmüş ki fenerbahçeli sanmış.
http://www.youtube.com/watch?v=WearmOcbmXA&feature=pla şunu bir izlemesi gereken şakirt.

edit: şakirt hafif kaçmış, ağır şakirt.
güncel Önemli Başlıklar