bugün

farsçada birler, tekler anlamlarına gelmektedir.
Aslında bunu yarın yapmayı planlıyordum, ama uzatmanın alemi yok.
Seni ilk kez gördüğüm, birlikte bir çok şey yaşadığımız şehre sensiz ilk kez geldim. Heyecansız , çekinerek geldim. Söyleyebileceğim çok şey var aslında , ama değecek mi bilmiyorum. Bir gün denk gelir de bu yazdıklarımı okur musun bilmiyorum. Ben çok sevdim seni,sevmemem gerekirdi ama sevdim, gerçekten bir kalp ne kadar sevgi ile dolabilirse o kadar doluyum. Bana bile yer yok hatta. Bakma yazdılarımda sana kızdığıma laf soktuğuma. Hepsi sevdiğimden, benden sana kötülük gelmezdi, gelmedi de.inan bana tırnağına zarar geldiğinde benim canım senden daha çok yandı. Son konuşmamızda bana beni çok yanlış tanımışsın demiştin. Evet haklıydın gerçekten. Seni çok yanlış tanımışım. Ama sana olan kızgınlığımı da bıraktım herşeyi de . Var git sen de yolun açık olsun. Ben sevgimi de hakkımı da helal ettim sana. Güzel bir yuvan olur umarım, sana benzemeyen çocukların. Hep içimde bir yara olarak kalacaksın, ama kabuk bağlaması lazım. Sadece şunu bilmeni isterim ki , öyle güzel sevdim ki seni, inan bana kimse tarafından bu kadar güzel sevilmeyeceksin. O adamla evlenemeyeceğini biliyorum.çünkü serserinin biri, şayet vakit geçiriyorsanız zaten zamanla anlayacaksın, ama acı tecrübelerin olacak. Ve ben bir gün acı tecrübe ettiğini bir şekilde öğrenirsem inan bana bu beni mutlu etmicek.
Yapmak için geldiğim şeyi yaptım. Sana ait seninle yaşadığımız her ne varsa hemen hemen hepsine gittim, yarın da kalanına gidicem. Hep gizli yaram olarak,bir parçam olarak kalacaksın. Ama artık benden de gitmen gerek. Bu da sana dair yaptığım son şey. Yolun açık herşey gönlünce olsun...
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#19469760)
(img:#19469761)
(img:#19469762)