bugün

şerefsizlik.

canım yandı izlerken.
eli yüzü kapalı, korkusundan altına sıçan bok suratlı böceklerin yediği bok. götünüz yiyorsa devletin yaptığı gibi sike sike yapın bunu. nasıl da kanırta kanırta yıktılar o heykeli? işte aradaki fark. siz gizliden gizliye, yüzünüzü kapatarak, ananızın amında saklanarak yersiniz bu bokları ancak. tıpkı lağım fareleri gibi. amına kodumun asalakları.
m. korkmaz heykeline yapılan kadar saygısızlıktır.

artık çocuklaştı iki taraf da iyice.

heykeline bastım
heykelini yaktım
heykelini lağıma attım.

gerizekalı mısınız? devrimci olmak saygılı olmayı gerektirir önce. bu bildiğin eşekliktir.
asker yaptı bir iş 7 yaşındaki çocuk gibi öc alma isteği neden?
recep tayyip erdoğanı ve akpli siyasileri zevkten dört köşe eden hareket olmuştur.
Komple oraları kurşuna dizeceksin işte. Bunlara hava bile haram içtikleri su bile haram. Kafaları kopası soysuz vatansızlar. Bunları kısırlaştıracaksın sokak köpekleri gibi varlıkları neye yarıyor sanki.

Şerefsizliktir.
oorrrrrrooooossssspppuuuuuuuu çocukluğudur.

no:hadi hemen gammazla bunu kürtçük.
gideri tıkayacak iş.
barış isteyen insanların yapmayacağı saygısızca hareket. sen nasıl masum insanları öldüren bir insanın heykeli ile ilgili yaptırımlara bu kadar karşı çıkıyorsun, aynı şekilde hassasiyeti belki de daha yüksek olan insanların değer verdiği şeylere de saygısızlık etmeyeceksin. bir bok olmaz bizden aq.
böyle bir eylemi yapmanın ne düşünce özgürlüğüyle ne de gösteri hakları vs. ile ilgisi vardır. düpedüz şerefsizlik ve teröristliktir. ki zaten kendilerini pkk'nın şehirdeki asayiş uzantısı sanan/ilan eden bir gruptur.

hatırlatmakta fayda görüyorum. gezi olaylarında ve davamındaki halk hareketlerinde provakasyon yapan, eyleme gölge düşüren (devlet malına zarar vermek adına etrafı taşlayan, banka-ptt şubelerini yağmalayan, lastik yakıp yol kapatan) ve okmeydanı olaylarında da sahneye silahlı eylemle çıkmış kendilerini devrimci sanan bir grup kürt faşist oluşumudur.

keşke bu eylemlerini kafalarına kese kağıdı geçirmeden yapabilseler de yiğitliklerini görsek!

neyinden korkuyon tiyniyetsiz? aç yüzünü yap bakalım eylemini! o vatan hainliği akan suratını bir vatan evladı gördüğünde kaçacak delik arayacaksın da ondan çekiniyorsun değil mi?

bunlara bunu yapma cesareti kesinlikle son 10 yılda verildi. askerin polisin müdahalesi sınırlı, eli kolu bağlı çünkü. daha dün askere kimlik sorup dayak yemek başlığı altında gördüğümüz o hadsizlik işte son 10 yılın ürünü. üzerindeki askeri üniforması askeri kimliği olduğu halde subayı sindirmek ve emri altındaki erlerin yanında küçük düşürmek için kendinde o cesareti bulup askere dayılananlar biliyorlar ki askerin eli kolu bağlı. olsun ama üsteğmenim iki sağ kroşeyle kimliğini suratlarına indirmiştir ve gereken cevabı vermiştir.

ama bu atatürk büstüne yapılan saygısızlık pkk-yobaz hareketi olan ydg-h'nın eylemi olduğundan muhtemelen iktidar sahipleri pek ses etmeyeceklerdir.

size bu ülkede aldığınız nefes haram.
siz değil misiniz kendi çıkarlarınız uğruna yıllarca aralarından sorun olmayan iki halkı birbirine düşüren kafa!
siz değil misiniz her haklı halk hareketini provake edip hükümetin eline koz veren ve bizi haksız duruma düşüren!

bölücülük kanınızda var. ne adam sayılırsınız ne de erkek. bulunduğunuz bok çukurunda çıkamazsınız inşallah. ne kürt halkının hakkını elde etmek için size ihtiyacı var ne de halkın sesini eylemlerde duyurmak için provakatif eylemlerinize.
Kılıçdaroğlu:

Benim Atatürk büstümü lağım çukuruna attılar.

Sonra mağduriyetler... Mağduriyetler...
bir heykeli lağım çukuruna atmak marifet mi? atam bunların dedelerinin leşlerini lağım çukuruna atmıştı. halen de yapılması gereken budur...
atatürk milliyetçisi bir chp li asla bdp ye oy vermeyecektir diye düşünüyorum.
yapabildikleri sadece heykelleri yok etmek olan Australopithecusların yaptığı saçma eylem. Böyle yapıp birde devrim hayalleri kurmaları yok mu güldürüyor insanı. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşadığını unutma.
dincilerle kürtçülerin ne çok ortak noktası var.
Bir kürt olarak beni utandıran harekettir.

Sizin kürtlüğünüzün içine edem. Eğitimsiz yobaz güruh. Yazıkların olsun size ve sizleri bu dünyaya getiren anneye ve de babaya.

Yallah öteki dünyaya ...
E bunlar terörist değil ki çok ayıp ama nasıl böyle bir iftira atarsınız. Bunlar zararsız çocuklar.

Valla her harfini genel başkanınız söylüyor ben değil.
çözüm süreci döneminde yaşanmış rezalettir.
Öşexçi ırkın sıradan hareketlerinden biridir...

Yahu ne bekliyorsunuz? Adamlar Türk değil. Zihniyet olarak bizimle alakaları yok. Bir türk liderini bağrına basacak halleri yok çünkü bunlar çoktan ulusal bilinçlerine ulaştılar. Bu terörist pezolar, olsa olsa apo posterini yalarlar.. Türkler, kürtlerden kurtulmalı artık..

Neyseki atam, bunların dedelerinin leşlerini lağıma doldurmuştu.. Ondan bu acıları hewallerin..