bugün

mehmet aslantuğ.
talat bulut.
(bkz: sean connery)
(bkz: george clooney)
(bkz: brad pitt)
(bkz: zekeriya beyaz) eskiden beyaz olan saçları artık simsiyahtır.
cinsel organlarının sertleşmesiyle ters orantılı bir karizmaya sahip erkeklerdir.
(bkz: tarık akan) ve
(bkz: kadir inanır)
(bkz: richard gere)
halil ibrahim olabilir.
"dağın yamaçlarına yaslan be halil ibrahim"
(bkz: mel gibson)
rutkay aziz bir erkek olarak beni bile etkiledi biraz daha yaşlanırsa cinsel tercihimi değiştirebilirim.
küçük emrah. hele saçlarına ak düşmeye başladıktan sonra daha da bir serpildi, güzelleşti. artık nuri alço ilaçlarını anasının değil emrah'ın gazozuna atacaktır.
(bkz: kızılmaske) *
erkekler her zaman kadınlardan daha güzel ve sindire sindire yaşlanır. elbette fırçayı andıran beyaz kaşlardan ve çorap pantolon paçası arası görünen amcaların durumu değil sözettiğimiz. onlar da güzel yaşlanır ama bizim haberimiz olmaz, o onların güzelliğidir!
(bkz: burhan öçal)
tanımıycaksınız ama bu adam görülebilecek en yaşlandıkça karizma alan adam. saçları, elinde ki piposu, giyimi..
(bkz: osman nalbant)
ne kadar karşı da çıksak, ne kadar nefret etsek, yadırganamaz bir acı gerçek, malesef ki fetoş hoca. her yeni günde hayranları arasına bir yenisi daha ekleniyor.

(bkz: papucumun karizması)
bazı erkeklerin yaşlı hali genç hallerinden cidden daha yakışıklı oluyor.mesela;
(bkz: rutkay aziz)
(bkz: kız olsam kesin verirdim)
(bkz: burhan öcal) *
(bkz: #3138652)
katılıyorum.

(bkz: al pacino)

(bkz: Jack Nicholson)
"daha 26 yaşındayken gün geçtikçe götüme dönen bendenizin kıskandığı ibneler" de diyebilirsiniz uzunca...hayır ne yer ne içer ne sürersiniz kardeşim?!!!
muhtemelen durumdan memnun olmayan erkeklerdir. "su karizmayi gencligimde bulsaydim ne kizlar gotururdum" turunden tasvip etmedigimiz dusunculere kendilerini salmis, karizmatik moruklardir. ayrica karizmatik olamayan genc bunyelerin gozlerinin dikenleridirler.*
(bkz: al pacıno)
(bkz: keanu reeves) *
(bkz: mademki kızım hemen vermeliyim) *
(bkz: kızılmaske) *
(bkz: anthony hopkins)