bugün

hıncal-haşmet iticiliğinden ne kapıyor insanlar merak ediyorum..yaşamdan dakikaları siktir et hacı da; yaş amdan dakikalar fena olmazdı kanaatimce..
hem ahlaken hem de sanatsal olarak diplerde yayın yapan rezil program.
bir gün zaping yapıyorum çaylaklık dönemimde, oradaki bir adamın, yaşlı olan galiba, şunu dediğini işittim; "biz kızları sinemaya atmaya çalışırken o kütüphaneye atıyordu..."
yuh dedim amk ya. bu kadar sanat ve ahlak dışılık olamaz.
derhal yayınına son verilmeli...
an itibariyle sky türk'te banttan verilen programdır.
4 adam birbirini yağlamaktadır.
izleyin bu programı, çok şey kapacaksınız.
Skytürk'e transfer olmuştur. Bugün konuk Cem Yılmaz , çok da iyi bir saate güne almışlar programı hayırlısı olsun .
an itibariyle tv8 de yayınlanmaktadır bu program, o değil de insanlar ne çok şey biliyorlar, okuyorlar değil mi?
4 tane entelektüelin geyik yaptıkları program. sunay akın şiir okur, hıncal bir eleştiri yapar, haşmet onu destekler, sunucu abimiz de konuyu toparlamaya çalışır..
Bugün yayınlanan ve yılmaz erdoğan'ın konuk olduğu bölümü pek bir hoş olan program. Sabah sabah parçalı bulutlu bir hüzün yaşattılar.
ertem şener'in anlatımıyla yaşanası zamanlar.

(bkz: gereksiz bilgiler ansiklopedisi ertem şener)
bu haftaki konuğu yılmaz erdoğan olan hıncal uluç, nebil özgentürk ve sunay akın üstadın ev sahipliği yaptığı tadından yenmez içerikli program.
konuk bulmakta zorlanan, buna çare olarak da kanal 24'de yayınlanan "kafa dengi" programına çıkan konukları bir hafta sonra konuk eden program...azıcık özgün olun olum. taklitçiler siziii !
sunay akın'ın yırtık dondan çıkar gibi her lafın içinde olmaya çalıştığı vıcık vıcık program. iyi güzelde abilerim 15 dakika dayanabildim sizin entellektüel sidik yarıştırmanıza.

(bkz: cıvık babam afedersin)
her hafta sonunun gelmesini ve pazar sabahında saatler onu otuz geçeyi vururken programın başlamasını iple çektiğim , sunay akın, nebil özgentürk, hıncal uluç ve haşmet babaoğlunu buluşturan leziz program...

merak edenler için; programda güzel şiirler okunur kitaplar tanıtılır ve güzel sohbetlerle pazar gününüz renklenir...

tamda terör konusu açılmışken son zamanlarda ekranlarda bu pazar çok güzel cevaplar vardı programda belki gizliydi cevaplar belki alanlaraydı.

kiliste hıncal uluç adına açılan ilköğretim okulu ve biraz doğu biraz memleket meseleleri derken güzel sözler damga vurdu programa bu pazar...

programda haşmet babaoğlu bir ara dediki ordaki çocuklar okadar güzel türkçe konuşuyorlarki kimse inanamaz çünkü televizyon izliyor çocuklar ve aslında medya büyük bir silahken en büyük savaşı vermesi gereken medya yanlış şekilde insanları yönlendiriyor bazen...

hani diyoruz ya insanlar savaşıyor, kardeş kardeşi katlediyor, insanlar sevgisiz, insanlar hoşgörüsüz...

açılan bir okulda çocukların gözünde görülen en güzel duygu açıkladı çözümü...

önce eğitim önce doğuya yatırım ve insanları sevmek aynı topraklarda yaşadığımızı kardeş olduğumuzu unutmamak, işte tüm savaşların çözümü! *
pazar sabahları kahvaltı yaparken seyredilebilecek en iyi program. şiir, genel kültür, sinama, tiyatro, kitap ve değişik kültürel etkinler üzerine seviyeli bir sohbet var.
sunay akın, nebil özgentürk ve hıncal uluç'un sabit eleman olduğu keyifli program. tv 8 de yayımlandığı zamanlar tiryakisiydim, lakin atv'yi "lavuk" bulduğumdan mıdır nedir seyretmiyorum artık.
buradan da böyle bir programı atv'ye kaptırdığı için mng holding ve tv 8 yönetimini kınıyorum.
tv8'deki yerini atv'ye bırakmış haftalık sohbet programı.
sinan çetin'in yerini Atilla dorsay a bıraktığı tv8 programı.içindeki her konu hayata dair.
dört tane adam toplanmış geyik yapıyorlar, bizde izliyoruz türevi program.
haşmet babaoğlu gitti daha iyi olacak derken, sinan çetin gelince daha kötü olan entel dantel programı.
(bkz: bakın bakın ne anlatıcam) (bkz: sunay akın ın sürekli hikayeler anlatması)
tv de kalan bir kaç izlenebilir program idi, zira sinan çetin varlığıyla programın konseptine bomba koymaya devam etmekte, hıncalı iyice yavşaklaştırmış, nebil i sersemletmeye devam eden ünlü yönetmen, sunay akın dan ise eski hazzı alamaz hale getirmiştir.
yeni sezonun ilk programında haşmet babaoğlu koltuğunu sinan çetin'E devredecekmiş.
geyik ötesi program.. stockholm'deki hatunların güneş hangi saatte çıkarsa çıksın hemen işlerine ara verip, eteklerini sıyırıp güneşlendiklerini öğrendiğim program.. inanılacak gibi değil ki a.q, ulan hıncal sırf bu yüzden gidecem isveç'e, böyle bir durum yoksa o programda sıktığın tüm palavraları burda yazacam, rezil herif..
sunay akın öldüğünde veya kovulduğunda tekrar izlemeye başlayacağım hoş program.
bu akşam 100. bölümü yayınlanan ve nice 100 bölümlerinin yayınlanmasını umduğum program.