bugün

kişiliği daha tam oturmamış ve aşağılık psikolojisini nicke bakıp entryi kötü oylayarak geçireceğini sanan gerizekalı insan evladıdır.
beyin yaşı olarak küçük olduğu için kendisine oyuncak verilip kumda oynaması için kişisel alandan def edilmesi gerekendir.

(bkz: al şunu git kumda oyna)
şekilci bir insanın çabasıdır. fakat çabaları boşa gidecektir.böylelerinin önyargılarından sıyrılması gerekir.
son zamanlarda çok muzdarip olduğum karaktersiz yazar türü.

türbandı, laiklikti, 1 mayıs'tı derken toplumdaki bölünmüşlük sözlüğe yansımaya başladı. bunun sonucu olarak da sözlükte zıt fikirli birinin nickiyle girilmiş bir entry görülünce kötü oylayan yazarlar da çoğaldı.

ben yapmıyorum, kendime yakıştıramıyorum beğendiğim bir entryyi kötülemeyi. ama yakıştırıyorum karaktersizin tekiyim diyenin de eline sağlık, kolay gelsin..
(bkz: buyrun benim)

sözlük içinde alenen pkk sempatizanlığı yaptığına defalarca $ahit olunan birisinin artık bir saatten sonra yazdıklarını okumaya bile gerek görmeyip direkt olarak oylama butonları ile ha$ır ne$ir olan insandır.
(bkz: seni de kara tahtaya yazdım)
yazılan tüm yazılarınız eksileniyorsa, vardır size bir kini muhakkak... bugünlerde başıma sık gelendir, sanırım birilerinin bam teline dokunmuş olmalıyım *...
yanlış bir davranıştır. önyargılı yaklaşımdır. yazdıklarını beğense bile sırf gıcıklığına eksi verir.

edit: başlık bana kalmış. hiç sevmem böle oluncada. siz en iyisi yazıya göre değil nicke göre eksi verenlerden olmayın. *
zaman zaman yazarların yaptığı eylemdir. tamamen kişisel.
sözlükteki en büyük oy verme nedenidir.
yazar olmayı sadece sanal çevre edinmek sanmaktır.
Yaftalamaktır. Kuyruk acısıdır. Etiketlerken aslında kendi zihnini etiketlemek ve köreltmektir.
Hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye'cileri ayağa kaldıran eylemdir.
eğer garezine yapıyorsa cidden kötü niyetli bi yazardır zira ayıptır günahtır.
nick: eksi vermezsen ibnesin oy: eksi
nick: sempatik şempanze oy: artı
kişi fanatik bir fenerbahçeli ise, fanatik bir galatasaraylının fenerbahçe ile ilgili yazmış olduğu yazı sonucunda yapmış olduğu harekettir. yanlıştır, ayıptır. (uzun oldu biraz sanki)
(bkz: hepimiz kardeşiz)
yeni anayasayı okumadan, bilgisizlikle, anayasayı akp hazırladı diye "hayır" oyu vermekle eş değer eylem.
az önce başıma gelmiş durumdur. dün ismi lazım değil kendisiyle tartışmış olduğum bir yazar söylenenleri kabullenemeyip bütün entrylerimi eksi yağmuruna tutmaktadır ve bu da onun ne kadar aciz olduğunu göstermektedir.
önyargının tavan yaptığı anlardan biridir.
koyunluktur.
''nicke göre oy ise artıların kralı olurum'' dedirtir.
(bkz: skora göre yorum yapmak)
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
önyargının bayrak sallayanının yapacağı güzide hareket.
böyle ibneler çıkıyor işte.

şimdi başlığa tıklıyor bi bakıyor...
+ dindar biri yazmış daha okumadan eksiyi basıyor .
+ kemalist biri yazıyor okumadan eksiliyor.
+galatasaray lı biri yazmış okumadan eksiliyor.
+ateisti biri yazıyor hemen eksiliyor.
bla bla....

la yarram bi oku ondan sonra oyla .
edit:tabi bu eksileme işini yaparken daha önce tanıyor kimin ne olduğunu.
yine de fikrini güzel ifade edeni beğenmese de eksilememek seçeneği es geçilmemelidir.
Faşizmdir.