bugün

valla istediğim çoğu şeye sahibim, şuan ne istesem ben de bilemedim. bir şey istemiyorum.
Hayalini kurduğum leptobu alabilmek.
Kedimi özledim. Doya doya sarılmak istiyorum şu an. Çok uzun ayrı kaldık bu sefer.
Yatağımı özledim. Şu an yatağımda olmak istiyorum. Canım yatağım.
Babamı istiyorım.
köy evi olur, dağ evi olur... şöyle rahat rahat yürüyebileceğim, denize, dağa, bakabileceğim bir yer olsun. internet olmasın, tv de olmasın. susayım, seyredeyim, yürüyeyim. trafik, internet, apartmanlar olmasın yeter. fabrika ayarlarımı geri istiyorum.
görsel

Şu an, şöyle bir adaya gidip 3-4 ay takılmak istiyorum. Az mı Bear Grylls - Ed Stafford izledik, hayatta kalırız evelallah.
Uyumak, sabah erken kalkmak, ders çalışmak, baş ağrımın dinmesi, kolum da ağrıyor o da dinsin şimdilik bunlar.
imkansız gibi görünse de şu an güzelce uyuyup sabah dinç uyanmak istiyorum. Gece uykusu nedir unuttum.
uyumak.
Hug buddy istiyorum. Canım istediğinde sıkıca sarılmalık.
Normal sıradan bi çakmak gazıyla çalışan çakmak.
Neden mi?

Kız arkadaşım şarj edilebilir çakmak hediyesi yaptırmış, tipik zippo gibi ama üstünde bizim için anlamlı şeyler yazıyor neyse. Bu çakmak, android telefonların şarj aleti ile şarj oluyor. Şarj aletini iş yerinde bıraktım ve telefonum apple iphone. Çakmağın şarjı bitti, şarj edemiyorum. Ocakta sigara yakmak zor geliyor moruk.
Ayrıca; (bkz: derdimi sikeyim)
Uyumak ,sabah sekizde kalktığımda uykumu almış olarak uyanmak.
Yeni ikea dergisi. Kahvemi alıp, kurabiyelerimi kemirip yorganlı sayfaların yumuşak dokusunda kaybolmak istiyorum. Akıllı olmayan akıllı çözümlere yalandan şaşırmak, küçük çocuk gibi hepsini almaya heves etmek istiyorum.
Biraz viski, ılık bir Duş ve sarışın bir kadın.
Bugün trollük yapasım geldi fakat anladım ki benden Troll olmaz. Özüme dönmek istiyorum. Özüne döndürme büyüsü var mı aciiiilll!!