bugün

2 şişe efes 2 şişe efes shot biraz makarna biraz cips finalde uyku..
Bir kırmızı şarap, bir paket sigara ve bol makarna eşliğinde bilgisayarın başında zaman öldürmek.
Evde olacağım.
Vihintirt yiycem guliber içicem. Değişiklik olsun.
deli miyim bu soğukta dışarı çıkayım ya, otur evde atıştır gitsin işte bişeyler.
demli cay üzerine mandalina ve elma kokteylli ( tabagi demedim havali olsun diye ) çılgın bir parti.
Gazeteci ağabeyimiz Bekir Coşkunun dediği gibi pijama terlik televizyon portakal mandalina elma.
Plan değil de zorundalık.
(bkz: nöbet)
sabaha kadar uyumak.
Sabaha kadar dogo sonra duş alıp uyuycam.
yurtdışına gidicem kıydım paraya valla. bir bucket list maddesi daha tamamlanmak üzere.
Evde pijamalarla çılgınlar gibi çay içmek gibi marjinal planlarım var.

Katılmak isteyen yazarlar olursa; meyve, kuruyemiş bile alabilir, hatta tabu, tavla, dama, okey, jenga ve pişpirik kağıtlarıyla kendimize yeni eğlenceler yaratabiliriz.
senelerdir arkadaşlarlaydım ama bu sene evde kutlayacağım aileyle.
Hiçbir şey . Çok gereksiz bana göre sıradan bir günden ne farkı farkı var ?
Finaller sözlük finaller...
Tek planım uyumak.
Evimde aralıksız film izlemek.
Tek başına tek tabanca tek başına iktidar. Alırım votkamı uyurum 11 de.
Sanırım abim ve ablamla dışarı çıkacağız bu fikre halen daha alışamadım ne zaman birlikte dışarı çıksak başımıza bir iş geliyor bir sıkıntı çıkmasa bari halen bahane üretme şansım var bunu değerlendirmeye çalışacağım.
Annem hindi pişirirken babamla ağaç süsleyerek happy Christmas şarkısını söyler, ilerleyen saatlerde sarah ve kate kankalarımla marrshmeow falan kızartırız sanırım bilmiyorum. Her sene aynı klişe ya üf bıktım.
Bu yüzden evden gece gizlice kaçıp hoşlandığım çocuk olan jack'in partisine gitcez.
teflon ile kadeh tokuşturmak. yarasın !
çerez, tombala, cips, bir adet "neden tombala oynuyoruz batı özentisi gibi" diye yakınan baba, bir adet "hile yaptın tekrar oynuyoruz" diyen huysuz bir anne ve kardeş, ve 10 9 8 diye geriye sayarak aileyle birlikte yeni yıla girme.

ya da kuzenlerle toplanıp bebek tarafına gidip sahil kenarında kafeye oturmak.
biranın yanında pasta yiyerek doğum günümü kutlamak.
Bir demlik çay ve kitap.
(bkz: yok ki)