bugün

1 sene ara ile üniversite hayalleri kuruyordum. Üniversiteyi kazandım. Ve üniversiteyi gözlemlemeye gidip üniversitenin bir köy içinde olduğunu gördüğüm yıkılmışlık hissini yaşadım. internet kafe bile yok Allahın köyünde.
(bkz: hayatın acımasız olduğunu anladığımız anlar)
en yakınındakilerin sonsuzluğa uğurlandığı an.
verilen işi başarı ile yapmanın gururunu yaşarken fabrika müdürünün toplantıda bu işi g*tüyle yapabileceğini söylediği andı.dayanamadım ne maharetli kıçınız varmış maaşallah demiştim. o gün bu gündür nefret eder benden.duygularımız karşılıklı neyseki.
geçen arkadaşlarla kafe de oturuyoruz yeni bir arkadaş gruba dahil oldu selamlaşmak için ayağa kalkarken gözüm karardı. yanım da oturan kızın kucağına yıkılmışım. sonra güreş tuttuk.
47 saattir beklediğim torrent'in 20 dakika kala bozulması.
Telefona mesaj geldiğinde heycanla bakıp sevdiğin kızdan gelmemiş olduğunu görmek. ve bu günde en az iki defa gerçekleşir. Bu gerçeği kendi yüzüne vurduğunda tekrar yıkılmak kaçınılmazdır. Yıkılış üstüne yıkılış vesselam.
gecenin köründe son sigarayı tersten yakmak beni hep yıkmıştır.
2. öğretimlere harçların kalkmadığını öğrendiğim andır.
tam ayağa kalktığımı zannettiğim anlardır. bir bakarım ki yine yıkılmışım.
Allah daha yıkıcısını göstermesin ama felsefeden o kadar saçmalıdığım halde fd almıştım. bütünleme sınavından ise ff almışım.
Uluslararası ilişkliler okuyan kişiye neden bilim felsefesi gösterilir ki?
ekranda beliren atanamadınız yazısını gördüğüm an.
istediğim elbisenin bedeni kalmadığında.
Ya da istediğim renk ruj kalmadığında.
Aşktam maşktan yıkılır mıyız hiç aa.(PARAMPARCA OLDU)
görsel
(bkz: hangover)
45 tl sandigim fotokopi parasinin 450 tl olmasiydi.
Annemin hasta olduğunu öğrendiğim an.
Aldatıldığımı öğrendiğim, babannemi kaybettiğim, iflas ettiğimizi öğrendiğim anlardır.
Telefonuma sekiz tane mesaj gelmişti sekiz ayrı konusma sekiz ayrı kız... Öyle işte..
beşiktaşın liverpoolden 8 yediği akşam. ertesi gün okula boynu bükük gitmiştim. hayatta benim bundan büyük hüsranım yok galiba.
Şu andır, çok açım üst ranzadan kendimi atacam çok açım çok.
Bu gece sanırım. Hayattan hiç bir beklentimin kalmadığı an.
hiç öyle ciddi bir şekilde yıkılmadığımı fark ettim.
Yıkılmayan adam filminde cüneyt arkının ayakta öldüğünü görünce yıkılmıştım.