bugün

Kendi çapında birer süper kahraman olan yazarlarımızın, kendi çapında süper güçleridir. *

(bkz: dil altından su fışkırtmak)
Nefes alıyorum.
15 yıldır çomar sürüsüne katlanabilmektir!
Unutmaktır. Hertürlü acıyı zamanı,hayatı vb. Önemli önemsiz ne varsa unutabiliyorum.
bu ülkede ölmeden sağ kalmak sanırım.
Uykumu tutabiliyorum.
mantık. ben demiyorum etrafımdakiler diyor.
Küfretmek.
Mal olmak.
Ben benden daha mal biriyle karşılaşmadım.
Memleket tahmin etmek. Bir örnek vereyim Frankfurt havalimaninda birisi üzerine iddia girdik. Ben Sinop arkadaşım Kayseri dedi. Gittik sorduk nokta atış. Biraz kendimi geliştirip ilçe tahminleri de yamaliyim.
Rüyalarımı kontrol edebilmek. Aslında ben Bi sabah uyandığımda mutant falan olmak istiyorum marvel'in yeni karakteri de olurum belki kim bilir. Süper güç ne yahu :/
Dedektif magnum gibiyim nerde dert tasa var , sorunlu tip var mıknatıs gibi cekiyorum.
Bir süper güç müdür bilmem ama bir işi hemen kavrarım. Misal bana birisi maliyede şunları kaydet derse bir defa ondan bakarım hemen yaparım. Zor işlere gelince bir kaç defa bakmam yeterlidir.
heyecan ve korku duygularını koku gibi hissederim. ilk defa burda açıklıyorum cadı değilim. bunun dışında elimi 360 derece döndürebiliyorum. saygılar..
çok pis büyülerim.
olmadık maçşardan iddaa kuponu yatırmak.
son maça kaldı mı hiç sonuç beklenmeden kuponu yırtmak.
Hiç bi boka yaramıyor ama bi iki kez dinledim mi türkçe şarkıları baştan sona ezberliyorum. (rap hariç)
evet sanırım üstün zekalıyım.
herşey güzel giderken üzülecek bir şeyler bulabilmek.
Burun deliğimi kullanarak sigara dumanından halka atıyorum.
His calismadan matematik sinavindan gecebiliyorum.
Arkadaşım kendi ağzına vurarak blap blap sesi çıkartabiliyor. Şahsen ben de kendi düşüncelerimi okuyabildiğimi fark ettim. Justice league yanımızda bok yemiş.
Analık.
20 saat çişimi tutabiliyorum.
wolverine bıçaklarım var.
Gözlerimi titretebilmek daha önce yapabilen görmedim bu da süper güç demektir. Evet.