bugün

her an ferhat göçer dinletmek.
Ne formülü be!
istihbarat TSK'nın elinden alınmış, iHA'lar bile alınmaya çalışılmış. TSK'ya istihbarat verilmiyor.
Sözde hergün onlarca pkk'lı tutuklanıyor ama ertesi gün hoop serbest bırakılıyor.

Şehitler hep jandarma. Acaba neden? içişlerine bağlanmasıyla alakası olabilir mi acaba?

Pkk'yı sinek gibi ezecek güç var ama siyasi irade önüne set çekmiş durumda.
Napalm gazıdır.
(bkz: osman pamukoğlu)
cevabı çok basit olan soru. cevabı ise soykırımdır. kurunun yanında yaşda yanar.
Ben formül versem ne olur. Koskoca generaller, mit falan var. Onların elbet bir formülleri vardır, ama devlet onay vermediği sürece bunlar yürürlüğe konamaz.
siyanur cozeltisi + arsenik + doymus esek boku = pkkli gotu + enjeksiyon.
savaşmak değildir. kesinlikle rusya modelidir.

rusya, boris yeltsin denen vitaminsiz yüzünden çeçenlere karşı paçavra olmuştur. hem meydan savaşında hem dağlık bölgelerinde ağır kayıplar vermiştir. sonra devreye, dünyanın gelmiş geçmiş en nitelikli adamı olan putin girmiştir ve önce çeçenistan'a kukla bir adam koyup onu beslemiş, daha sonra bu adam üzerinden önemli çeçen yetkililere nokta suikastler düzenleyerek çeçen terörüne son vermiştir.

türkiyenin daha 1 kere bir pkk mensubuna suikastini hatırlamıyorum. paristeki sakine hariç.
Terörle müzakere değil mücadele olur.senin valin,emniyet müdürün,mit'in,istihbaratın,iç işleri bakanlığın var.ne yapıyor bu kadar adam?bir çapulcu sürüsünü yok edemediniz.
akp nin kapatılması.
evet kimsenin tahmin edemedigi fikirler yazarlarimizdan cikiyor. epey gururlandim.
babası ve abisi asker olan bir yazar olarak hiç bir formulün işe yaramayacağını söyleyebilirim.

katliam dışında..
çok basit. teröre özel idam ve destekcilerine özel hapis cezası cıkar terör biter.
askerin güçlenmesi tek çaredir.
Once meclisteki itlerden baslamali sonra sirayla sehirleri temizleyip kaynaklarini kurutmali. Destek olan ulkelere siktiri cekmeli ve apo yu asmali.
2. çatlı vakası .
(bkz: Kenan komutan)
(bkz: birlik olmak)