bugün

(bkz: lyon)
(bkz: valencia)
barcelona
real madrid
(bkz: gcl)
(bkz: hollanda)
bayern münih'i alır orta sahayı kalabalıklaştırır oyunu gayet sıkıcı hale getiririm. ilk fırsatta ara pasına basar ribery veya robben'i topla buluşturur akar giderim. evet global futbol anlayışı.
real madrid , ispanya , alman milli takımı.
Genelde Real madrid. Oho çok güçlü aldın diye arıza çıkaran tip varsa yanımda ingiltere' yi alırım. Ses kesilir. (bkz: iNGiLTEREYi GÜÇSÜZ SANAN acemi)
brezilya çünkü alıştım adamlara rakip kim olursa olsun takımım hep brezilya.
alayına tottenham alayına lennon.
(bkz: mersin idman yurdu)
toottenham
Roma.
atlethic bilbao.
bayern münchen.
(bkz: Manchester City)
(bkz: Bayern München)
solda krkiciyle sağda lamelasıyla ortada tottiyle en büyük roma.
Fransa.
sparta prague, borussia dortmund kulüpler arasındadır. eğer uluslararası ise hemen arjantin'i alırım.
Manchester United.
(bkz: ataryemezspor)
Yöresel takılmayı seviyorum.
teveeeez.
Osmancık belediyespor.
juventus.
ana lig'de wolverhampton.

ben rakibime göre takım seçerim.

asla barça olmam barça olanı ronaldolu sikerim.
asla manu olmam city alır rakip olurum.
psg alana karşı lyonu alırım.
milan olana karşı juventus'u alırım.
valencia'yı alana karşı real sociedad ı alırım.
Galatasaray
juventus'tur.

5'li defans net. Barzagli, Bonucci, Chiellini 3'lü stoperinin yanlarına bekleri çekiyoruz. Bekler hücumcu ve sürekli ileri çıkacak beklerdir.

orta sahada pirlo'nun şefliğini üstlendiği 3 lü orkestra mevcırt. pirlo- vidal- marchisio orta saha 3'lüsünden pirlo'yu kontra atağa çıkmak için nokta paslarıyla rahatlıkla kullanıyoruz.

ileride ise matri ve vucinic. ikisinin de hızı b. Matri hava toplarında da oldukça etkili.

Takım oyunu ise hızlı kontra atağa dayalı olacak.

pes'i cristiano ronaldo ve messi ve robben vb. buglardan ibaret görmeyen, paslı takım oyununa dayanan kimseler için ideal bir takımdır Juventus.