bugün

yazarların kendinde en özel bulduğu özelliği sorusudur. Ben sahsen bizzat kendim cok sansliyimdir.
Kendi başıma mutlu olabilmem olabilir.
Zebellah gibi bir penise sahip olmak.
kalabalık bir ortamda kimse görmeden burnumu karıştırabiliyorum.
Göz kapağımdaki minicik tatlış doğum lekesi.
Üstümü süperman kadar hızlı değiştirebiliyorum.
bir iğrençlik tir ama, istediğim kadar gegirebilirim. saatlerce *
metrobüste ayakta gidebilmek.
Hicbir ozelligimin olmamasi. Ve bunu takmamam.
en ufak şeylere çok değer vermem, en küçük şeylerden çok farklı anlamlar çıkarmam.
Erkek olsun kız olsun kolay kolay kıramıyom ağız kavgası edemiyom.

Bi iş arkadaşım üstüme gelmişti baya, laflarıyla rahatsız etmişti, işten de çıkamıyorsun neyse sabrettim sabrettim sonra geldi helallik istedi.
Etkileyici ve ikna edici cümleler kurabilmem. Benden iyi pazarlamacı olurdu cidden.
Sabah kalktığımda kıçı başı dağılmış olarak uyanmamak. Aynaya baktığımda gayet normal bir insan görebiliyorum. Sanki uyku mahmurluğundan nasibini almamış gibi. Çok güzel bir huy bence kıçı başı dağıtmamak. *
bana kötü davranılsa da insanları kolay affedebiliyorum iyi bir huy mu bilmiyorum .
Insanlarin verdigi bir duygu hissinin icten mi gelip yapmacik mi oldugunu anlayabilme ozelligi. Bu ozellik yuzunden ne kadar arkadasim varsa aram sogudu, zaten cokta arkadasim yoktur. Lanet gibi bir sey sanirim.
Ben olmam.
Anlık düşünme becerimmiş. Bir arkadaşım öyle dedi. Çok hızlı şekilde bunu yaparsam nolurun cevabını hemen veriyorsun anlık düşünme becerin var dedi.

Ben daha bilmiyorum öyle özel bi becerim var mı yok mu ama dümdük insanım ben bence.
Hislerimin kuvetli oluşu. Bir cok konuda bana cok buyuk faydalari dokundu.
karakter analizim.
Poker face olmam. ifademi, duygularımı kendi içimde saklarım. Bilmiyorum bu iyi birşey mi ama öyleyim.
her sabah aynadan kendime laf atmam. bilmiyorum, hoşuma gidiyor.

bide vücut temizliği konusunda hijjen manyağı olmak. başka kimsenin benim kadar takıntılı olduğunu görmedim.
Gestapoyum allah vergisi bende memnun değilim aslinda bu durumdan çok insan iliskilerimi derinden yaralamakta. Ama işe şöyle yaramakta; insanlarin % 50 üzeri mal olduğundan size yaklaşması zor oluyor mal zaten gerekte yok. Kafam rahat antisosyalizm yaşa sen!
Kendini sikmek.
Geğirerek ismimi söyleyebiliyorum.