bugün

hani benim gençliğim nerde ?
Yaşama sevincim, bir de geçen hafta 50 TL kaybettim.
S.a güven........
Iphone 4 un ilk ciktigi donemlerde kumanda strecler gibi ozenle baktigim fakat okulda unutup dolayli yoldan kaybettigim ; hatirlayack kadar koyan esyalardandir.hayir bi kac ay kullandim bari bir taraflarini cizip kirsaydimda oyle araklasalardi .
Babam o gitti gideli adam akıllı konuşacak kimse yok .
çok zaman kaybettim, bana zamanımı geri verin.
yoğun yaşam temposunda birçok arkadaş.
ancak kimse biricik değildir. biri gider biri gelir. kaim dostlarım yoktur zira her zaman yeni dostlar edinirim.
hiçbir iş için hatır ortaya koymadığım kimseye hatır için iş yaptırmadığım iş gördürmediğim için çok da gerekli olmayan bir birimdir zaten eski dostluklar.
kulaklığım.
uçurtmam tel örgülere takıldı, hani benim gençliğim nerde?
Çocukluğum.
insanlara güvenim, hayallerim, 4 senem ve o.
Gençliğim.
1993 yılında tüm ülkede ve dünyada Jurassic park çılgınlığı yaşanırken gazeteler falan hep dinozor oyuncağı veriyordu. Yer gök dinozor olmuştu. Babam da bir tane t-rex oyuncağı getirmişti bana. Öyle çok seviyordum ki onu önlüğümün cebine koyup okula bile götürüyordum. Derste ona bakıp mutlu oluyordum falan, çocukluk işte. Bir gün teneffüste deli gibi koştururken cebimden düşürüp kaybettim. Öyle çok üzüldüm ki en son resim dersinde ağlayarak sulu boya ile dinozor çiziyordum. Hâlâ içimde uktedir.
Sabır ve sabır. Tahammül edebilme gücü.
Herşeyi mi aldılar gönlümü almadılar.
iyi niyetini kaybettim umarım bulurum .
eşek kadar olduktan sonra cesaretimi kaybettim lan.
eskiden sürüye tekme tokat dalabilecek cesareti olan ben şimdi beladan köşe bucak kaçıyorum.
ayrıca çabuk heyecanlanıyorum.
masumiyet.
güven, sadakat, samimiyet..
Doktorlar levent gibi. O aska olan inancimi kaybettim ben.
Güvenimi kaybettim. Kimseye tam olarak güvenmiyorum.
Kendim.
az kaldı insanlığımı kaybetmeye. maddi şeyleri kaybetmek çokta önemli değil yerine konur.
Hayallerimi kaybettim. Çok uzun zaman oldu. Bulacağımı da çok düşünmüyorum.