bugün

Esmer olması.
Kötü bir insan olmasın yeterli.
-Uzun boy
-Egoist olmasın
-Profilde tofaş arabayla fotoğraf olmaması
-Patik çorap GiYMEMESi
-Manyak olması evet evet manyak olması lazım olmazsa çekilmez.hdbd
kokuları.
ne olursan ol akpli olma yeter.
yalan yok tipik türk erkeği olarak mavi göz takıntım vardı. neyse ki şanslıyım artık her sabah mavi gözlerine bakarak uyanıyorum *
Burun takıntım var güzel olmalı birde geniş omuz .
Ülkücü veyahut akpli olmaması lazım. Allah kimseyi böyle sınamasın.
Takım elbise. Çok erkeksi.
Çok akıllı olmalı , samimi olmalı ,laubali züppe bir tip olmamalı. Gevşek tiplerden nefret ediyorum.
Benden kisa yada minyon olmamasi. Tabiri caizse kapi gibi olmak yani.
hem kişisel hem de çevresel temizlik ve hijyene dikkat etmediğini düşündüğüm kimselere direkt ters muamele yaparım. diş fırçasını kullanmayı bilmeyen insan gördü bu gözler, ayıptır.
insanlık.
Marjinal kız havası vermesi. Bugün yan masamda iki erkek bir kız oturuyordu. Fakat kız sürekli öyle Bi ses tonuyla kendini anlatıyordu ki masadaki elemanlar da efsunlanmış gibi dinliyorlardı. Sahnede istemediği şarkıyı istek olsa da söylememiş her şey ona bağlıymış hemi de kağıt mendille gelse bile. Tamam da ne bağırıyorsun ki sevgili yürüyen ego masadakileri kafalamışın zaten.
Takıntı değil de olması gereken şey; kişisel bakım.
https://youtu.be/VmWHIrKzzI8
türkçeyi güzel konuşamıyorsa ı ıh !
görsel
(bkz: burun)
Ama bu gönül işlerinde büyük konuşan eşeklik yapar.
kaslı baldırlar. daha bir çok var ama ilk budur.
fiziksel açıdan ve kişilik açısından olmak üzere iki tanedir. fiziksel açıdan takıntım benden uzun ve yapılı olması, kişilik açısından takıntım ise yalandan uzak durması.
kedi gibi olması.
Sabah uyanır uyanmaz sigara içmesin.
5 metreden duyulan parfüm kokusu.
mübarek altına mı sıçtın da o kadar parfüm sıkıyorsun?
iyi giyinmek. şu yaşınıza gelmişsiniz hala altınızda pijamayla geziyorsunuz aq. hem de ribanalı.