bugün

sözlük yazarlarının favori intihar yöntemleridir. ben bir keresinde doğalgaz vanasını açmıştım en kolay yöntem bu diye. sonra maçam yememişti geri kapatmıştım.
Death come near me eşliğinde bileklerimi kesip bir su birikintisine kendimi bırakmak istiyorum.
bim'deki tüm le cola'ları içip le mentos'ları yemek ve patlamak.

fakir yaşadım, fakir giderim ulan!
sımsıcak kuma yatmak.bu beni öldürür.
tek mermi. oh miss!
patlayana kadar mantı yiyip kola içmek. madem ölücem bari sevdiğim bi işi yaparken öleyim.
kafamda iki çeşit intihar şekli var; ya çooooookk yüksek bir yerden atlarım ( ki yere düşmeden havada kalp krizinden giderim muhtemelen) ya da evde açarım doğalgazı, kapatırım kapıyı pencereyi, açarım müziğimi de sesssiz sedasız uyuyakalır göçer giderim. temiz.
siyanür içmek.
alkol koması.

(bkz: leaving las vegas)
Ayağa 20 kiloluk taş bağlayıp geminin kıçından atlayıp kafanın gemi pervanesine takılması denize saçılan parçaların deniz sakinleri tarafından yenilmesi ile oluşabilecek intihar çeşidi.
Beni küçük balık küçük balığı büyük balık büyük balığı da artık kim şeederse etsin . Intihar edersem yukarıda ki gibi olursa mutlu olurum .
Ceplerime taş doldurup denize atlamak. Acı çekmeden intihar tercihi.
yazarların intahar düşüncesine kapılıp kendilerini öldürmek için seçtikleri yöntemlerdir.

edit: derdimi...
damardan hava vermek..
20cc falan yeter öldürmeye herhalde, miss.. *
(bkz: helyum gazı)
türkçe'yi katlederek.

edit: başlık taşınmış. öncesi yazarların intahar tercihleri idi.
kaldırımdan atlamak.

edit: o değilde intahar ne lan. valla ağzım yamuldu okurken.
1000 şınav sonrası kas ve kemik spazmı tarzı bişey yaşayıp gebermek.
gece uyurken gaz zehirlenmesi ile ölmek. budur ağrısız, sızısız. gazı açık bırakıp uykuya dalacaksın hacı. uykuda sana dalacak tabi..
damardan hava basmak.
siyanür. kuyumcuda çalışan bir arkadaş yeterli bunu bulabilmek için.
yalancı dede mantarı.
altın vuruş.
bilek kesmek ama genelde yapılanın aksine enine değil boyuna.
kasığındaki atar damarı kesmek 8 dakikada ölüsün. kansızlıktan sinirlerin etkisizleşir acı bile hissetmezsin.
yada küvete buzları koy uyku hapını al içine yat.
intahar nedir hocam?
nasıl yapılır?
bol alkolle kusmaktan bir hal olup geberip gitmektir ama adı tercih edilen intihar şeklidir.
niye intahar ediyoruz bu arada?
Intaar da diyebilirdi.

(bkz: Sevgi dili türkçe)
zemin kat tan çimenlere atlamak.
türkçe yi öğrenmemek.
intahar mı intihar mı diye düşünmekten kafamı duvarlara vurup ölmek.
ÇOK GÜLMEK.