sonra da ekonomi kotu derler.calisip uretip ulkeye faydali olmak islerine gelmez.

bos konusuurlar.
eskort kizlarin da insan oldugunu untumak. onlari buraya hangi hayat sartlari getirmis dusunmemek. ailesinden neden uzaklasmmis dusunmemek.

hemen akbaba gibi cullannmak.
naparsın hepsi abazan.
bayılıyorum şu hayat kadınları, eskort kızlara acıyan delikanlılara. yok düşmüş de, yok hayat sillesi bilmem ne, yok para kazanmak için, geçinebilmek için feda ettiği şeyler vs, ulan punduna getirseniz anasını ağlatırsınız. bırakın bu işleri.
eskort kız yazısını okurken bile içi geçip kemik gibi olurlar, sonra da belki verir umuduyla acıtasyonlu yazılan bir dünya entry. hem neyine acıyosunuz arkadaş, saati 750 lira diye bir şeyler okudum ben. seni beni cebinden çıkarır, o bize acısın amg 2.0.
zenginin parası züğürdün çenesini, eskortun resmi abazanın sağ elini yorar arkadaş. akışına bırakın.
(bkz: seks satar)
Eskort kızı bırakıp her şeyi tartışmalarından daha acı değildir.
ulu sözlüğümüzün çoğunluğunun ciddi konulardan ya hoşlanmadığı ya da kafasının basmadığı anlamına gelir.

zall mevlana olmuş kim olursan ol gel yeter ki gelll.
yanlıştır, her şeyi bırakmamışlardır. bir ellerinde daima penisleri bulunmaktadır.*