Yazarların gördüğü enteresan rüyalardır.

Benimki şöyleydi efendim, rüyamda uyuyorum ve birden telefon çaldı. Zil sesi lil wayne- mirror. Her yer karanlık, şarkı ütopik. Korkuyorum doğal olarak. Sonra kalkıp korka korka bakıyorum telefona, arayan gizli numara. Ben gizli numaradan korkarım bir de normalde, açıyorum yine korkarak. Adam benim her şeyime sövüp kapatıyor. Bu şekilde uyandim efendim. Berbat bir rüyaydi benim için. Kalkınca yaptığım ilk iş de gizli numaralardan çağrıya numaramı kapatmak olmuştu.
Çok değil 3 akşam önce rüyamda ufak bi bebek vardı kollarimda yatıyordu. Daha sonra bana baktı ve yanagimdan opmesiyle o anda uyku felci (halk arasında karabasan) gelmeye başladı. Çok ilginçtir ki daha önce bir kaç kez daha olmasının verdiği tecrübeyle sabit sağ tarafimi yakaladıktan hemen sonra uyandım. Ama aklım gitmişti resmen.
ama kan ter içinde kaldım. ilginç.
görsel
Vin diesel motor kullaniyo ben arkasindayim bizim fikoda başka motorda yan yana kaciyoruz selden ibre cildirmis AMK selden kurtuluyoruz tek kaliyorum eve gidiyorum giderken zerzavatcican patates aliyorum biraz ilerleyip merdivenlerle eden cikiyorum babamin bagirma sesini duyuyorum patatesi atip koşuyorum kavga var diye bi bakiyorum dikenliklerin içinde hamburger ariyo mk hadi eyw.
Lisemizi basmaya çalışan abd askerlerine karşı diğer öğrencilerle birlikte, benim önderliğimde okulu savunduğumuz rüya.. ben hayatımda öyle aksiyon filmi izlemedim.