bugün

(bkz: milan baros unda avukat olmak)
(bkz: anket başlık açmak)
nick altının övgülerle dolması, tüm sözlüğün ona hayran olup camlara tırmanması, başlık açmadan ona sorulması, her entry hakkında 'hacı olmuş mu' diye ondan fikir alınması, beğenmezse silinmesi, zall ın her sabah günaydın mesajıyla karşılaması, sözlükten çıkarken tüm sözlüğün ağlaması... *
bir lamborghini gallardo lp560-4 almak. yemeden içmeden bütün maaşımı bir kenara koysam 486 yıl çalışmam gerekiyor . ama azimliyim allah ömür versin alıcam .
her sabah uyanıp sözlüğü açtığında kendi hakkında bir şeyler yazıldığını görmek.
(bkz: eksi oyada razı olmak)
sonu gelmeyen bir mutluluk elde edebilmek.
küçükken hep bir akülü arbamın olmasını istemiştim. olmadı.

içimde kalmıştır yani.
bak yine aklıma geldi hüzünlendim.
klasik araba kolleksiyonu yapmak.* *
acayip ingilizce öğrenip sınıfta hocayla psikopat gibi ingilizce konuşmak. *
acayip matematik öğrenip sınıfta psikopat gibi her soruyu çözmek. * ****
şu rocky'nın koştuğu merdivenler yokmu sonra hoplayıp zıplayıp şehire doğru dönüp tek eli havada bağırıyorya.bir gün amerikaya gidip orayı ziyaret etmek istiyorum hemde o merdivenlerden rocky gibi koşarak ve sona dogru ulaştıgımda hoplayıp zıplamak istiyorum
o anı yaşamak istiyorum.
kapı çaldığında evde yokmuş gibi ses çıkarmadan kapıyı çalan kişinin zili çalıp çalıp gitmesini beklemek.

(bkz: bayramda eve gömülen asosyal adam)
mod olmak*
tek hayalim var ki artık, go backpacking !
okul taşıtı sürmek istedim; olmadı sözlük. para yetişmedi. minübüsü almayı başardık fakat okul taşıtı olması için gereken kirterleri yapmadık.
berklee*'ye gitmektir. gerçekleştiremedim büyük olasılıkla da gerçekleştiremeyeceğim.
yer çekimsiz ortamda bulunmak.
xavi nin al da at dercesine attığa pasa koşup yetişemeyip xavi ye güzel pastı olmadı manasında baş parmakla ok hareketi yapıp pozisyonun olduğu yerden ağır adımlarla uzaklaşmaktır..
kelebek olmak evet hayalim buydu ama bir türlü gerçekleşmedi gitti.
sevişmek. *
- uçan bir evimin olmasını isterdim, kaplumbağa misali onu gittiğim diyarlara taşımak. içinde ruhdaşımla
beraber dünyayı gezmek, kimseye muhtaç olmadan. ne güzel olurdu.

- görünmezlik pelerini.

- tek okumada herşeyi ezberleyip, hatırlayan mega hafıza.
Astronot olmak.*
yürüyerek dünya turu yapmak. (bu sene viyanadan istanbula sultansroad isimli proje gerceklesiyor) amac kanuni´nin izini sürmek.
bağlama çalabilmek.
tek hayalim hislerime karşılık bulmaktı olmadı bu gidişle de olmayacak.
klarnet çalabilmek.