bugün

Olaya objektif bakıyorum arkadaşlar bir parti tutma sempatizanlığım yok. Türkiye de veriler bence;

%55 evet. %45 hayır olabilir.
%10-15 siktir et oyu kullanacak.
Yüzde 60 evet çıkacak diyenler var lakin bence Hayır daha ağırlıkta görünse de sonuç kıl payı olacak.
müneccim yaprağı yemedim. tahmin edemiyorum. o kadar oynak bir gündem var ki şimdiden tahmin edemez kimse.
Şuanki durumda %60 a yakın evet ama %5 lik değişimler olabilir karasız çok insan var ve ciddi propagandalar yapılıyor yapılan her hamlenin etkisi olacaktır ama sonuca değil sonuç net evettir zira erdoğanın kendi kitlesinden kopma çok az mhpde ise evet ağır basıyor bunlara karasızlarda eklenirse 60 a yaklaşır diye umuyorum.
Hayır diyecek biri olarak evet çıkıcaktir çünkü iplerin kimin elinde olduğu belli gün gibi ortada.
52 evet.

bazılarına cevaben: hayırcıların linç edildiği falan yok tam aksine gir dh gibi forumlara bi bak kimler linç ediliyor. kendi yaptığınız şeyleri başkalarına atmayın.

Edit: 51,4 çıktı. Baya yaklaştım.
%62 evet %38 hayır yani her zamanki gibi recep tayyip erdoğan kazanacak. zaten bu adam girdigi hiç bir seçimi kaybetmiyor. erdoğan parti kursa akp,nin oyları sıfıra iner herkes erdoğanın kurduğu partiye oy verir.
%45 evet
%45 hayır
%10 siktir et lan banane referandumdan.
basit bir matematik sorusu sorulması hayır'lı olur.
%45 evet %40 hayır %15 1 oydan bişe olmaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar