bugün

7 rakamı bana hep sıcak gelmiştir.
4.

mesela rakamların cinsiyeti olduğuna inanan da biriyim. nasıl böyle bi insan olabildim? bilmiyorum...
(bkz: 7) (bkz: yedi)
666 dır sanırım efendim. sebebi için ~ (bkz: number of the beast)~ gösterilebilinir. ayrıca:

(bkz: iron maiden)
9'dur. mateja kezman'ın sırt numarası olmasından kaynaklandığı hakkında ki dedikodular tamamiyle gerçeği yansıtmaktadır.
En buyuk rakam olan 9 dur. 9 olmSa en buyuk sayilar da yazilamazdi.
7 dir. ingilizcesi falanda kulağa hoş geliyor. pek mantıklı bir açıklama değil ama rakam sevmeninde mantıklı bir açıklaması olmaz zaten. 7 son kararım.
(bkz: 12 5 falan)
kesinlikle 7'dir.
4 ama 2 yide severim 4 yoksa ayrica 9 u hic sevmem o ne ye gicik olurum.
sùrekli bir sekmede açık tutacağım bu başlığı. Eğer olurda liselinin biri 31 yazarsa kulağından tuttuğum gibi moderasyona vereceğim.

Not: tetikteyim.
sekkiz.

biz çaylakken kırk karakterden kısa entry girmesini çok iyi biliriz.
333 sayısı. 33 veya 3333 de olur ööyleee o tiip.
7'dir. çünkü çok kuuldur. bazı yerlerde kemeri de vardır.
1'dir. 1 sayisina sempatim ilk olarak ergenligimdeki tracy mcgrady fanboyluguma dayanir. Malumunuz sevgili t-mac 1 numarali formayi giymektedir.

Daha sonra ilginç tesadüflerle hayatimdaki yerini pekistirmistir 1 sayisi.

Zaten düsünüldügünde en degerli ve sevilesi sayidir bir. Herkes birinci olmak ister. Her zaman 1. olan kazanir. Ikinci, üçüncü vs. ise birinci olabilmek icin birincinin pesinden kosarlar. Diger sayilar hep daha az önem arz etmistir 1 sayisinin yaninda.
yaş kemale erince 3ün 5in hesabını yapmamayı öğrendiğinden, en sevdiğin sayı diye de bir şey kalmıyor. ama yoğun istek üzerine 37.
88.
(bkz: heil hitler)
şaka bir yana her yerde karşıma çıkıyor meret. tc kimlik numaramın son iki hanesi, öğrenci numaramın son iki hanesi, boyumun son iki hanesi (cm cinsinden).
(bkz: sekkiz)
50 ama eallli diyenlerin ağzından olacak.
(bkz: dört)
(bkz: sayı sevmek)
5 ve 3. Tek sayıları ayrı sevdiğim doğrudur.
1 rakamıdır. nedeni de bana sevdiğimi anımsatmasıdır.
pi sayısı.
4tür. Hayatımda her sey 4le bağlantılı.