bugün

Nefret sırasına göre beşiktaş, fenerbahçe, trabzonspor.
akhisarspor'dan nefretin sebebi nedir? köfteci ramiz'in köftelerini mi beğenmedin? ona tepki olarak mı? merak ettiğim nefret.
Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Denizlispor, Akhisarspor.
Bir galatasaraylı olarak eskiden fenerbahçe idi. Fakat fenerbahçeye artık eskisi gibi bakmıyorum. Hatta son birkaç yıldır ciddi ciddi kendilerini toparlamalarını istiyorum.

Çünkü geçmişte sempati duyduğumuz bir başka takımın bir iki küçük başarımsı şey yaşadıktan sonra ne kadar sonradan görme, ağlak ve itici olabildiğine birçoklarıyla beraber şahit oldum.
Hiçbir takımdan nefret etmiyorum. Bazı taraftarlarını sevmiyorum.
belediyeler tarafından fonlanan, gariban vatandaşın helâl vergisini yurt dışından transfer ettiği elin futbolcusuna akıtarak kul hakkına giren ve böylece liglerde haksız rekabet yaratan bütün futbol takımları.
psg,
manchester city,

belki ucundan kıyısından bayern münih ve juventus'u da ilave edebilirim.
Galatasaray ve fenerbahçe.

iki takımdan da aynı derecede nefret ediyorum.
fransa'nın ileri karakolu galatasaray.

imkanım olsa kapısına kilit vurur burada eğitim görmüş tipleri fransa'ya sepetlerim.

akılları fikirleri batı taklitçiliği.

yok barcelona gibi kampiyone kampiyone yok efendim chelsea soyunma odasına kamera koyar arkasından bunlar hemen bi taklit patlatır.

ezik ve komik...
Fenerbahçe
Galatasaray.

Hanı şimdi pankartlar açıyorlar ya uefa mafia diye. Zamanında cem uzan neler yedirdi o mafyaya bi sikindirik teselli kupası için. Ama unuttuğu bişey vardı ki o da galatasaray'ın asla popüler bi marka olamayacağı. Bu yüzden şirketini malı krize sürükledi beraberinde tff de gitti. Amerikaya parmak atan adammışmış asıl parmağı bu gossoy gossoy diye salya saçan piç sürüsü yüzünden türk milleti yedi.
hepsi çünkü insanı uyutup hem vaktini hem parasını elinden alıyor .

kazançlı çıkanlarsa ferrarilerle gezenler oluyor tabiki .

çünkü onlar uyanık işi biliyorlar .

bilmeyen de bunlara alkış bile tutuyor yahu .
Ben de hepsinden nefret ediyorum. Futbol, fanatizm, takım, maç falan gereksiz ve boş şeyler.
orduspor.
Oldum olası Juventus u sevmem. 98-99 sezonunda Türkiye ye gelmemek için bin dereden su getirmişler. Bin nazla gelip
1-1 berabere kalıp bizi tur dışına itmişlerdi. Normal Psikolojide oynansa direk çeyrek final geliyordu rakip ise Panathinaikos olacaktı ki yarı final kesin gibiydi.

Aynı Juventus 2003-2004 sezonunda da aynı naneyi yemiş maçı almanyaya aldırmış ama efsane bir maç ile 2-0 almıştık o maçı.
burak' ı oynatan takımlar.
galatrabzortspor.
Monaco ve Roma iki takımda tam bir o.ç
bir ankaralı olarak ankaragücü. şehrin en it-kopuk tipleri taraftar diye toplanmıştır ve maç izlemeye gelenlere şehri rezil eder, güzelim statları tahrip edip, devlete-millete zarar verirler. kavga çıkarmayı, it-kopukla dolu olmayı marifet sanan taraftar grupları vardır. (meşhur gecekondu ve bekarevi başta olmak üzere) Sadece ankara değil, çevre illerin serserileri de ankaragücü taraftar grubundadır.
Hahahaaha sesli güldüm ezikler sizi...
görsel
Ülkede bir fetöcü klup varsa sizsiniz..
Güneş balçıkla sıvanmaz..

Biz sizden nefret etmiyoruz..

Çünkü ayarımızda değilsiniz..