her şey.
Merve'nin tribi. Beyler bu merveler hep tripli. Kesin bilgi , yayın.
Tayyip...
Beni yargılayan insanlar..
facebook'ta bildirim kutuma düşen oyun isteği.
muhafazakar demokratlar, dinciler, ateistler, deistler, kemalistler haa bir de seri eksi yemek.
yakın arkadaşın sürekli yalan söylemesi.***
önümde sürekli kalemiyle kitaba vuran kız. senin yüzünden ağrıyan kafam daha da ağrıdı. o kalemi alıp ağzının ortasına çarpasım geldi yeminle.
Genelde bilgisayar başındayken ttnet'e sinirlerim. Şuanda da olduğu gibi!!!
Gittiğim bir mekanda bulunan garson, adam bana bira getirmeyeceğine yemin etmiş gibiydi. 3 kere aaa unuttum yaa demesi yok mu kalkıp ağız burun dalasım geldi. Hımmına godumun herifi yaaa.
mini etek-laylon çorap kombinasyonuyla karşıma çıkıp iş atan, sonra da siklemeyen kız. ama tüm ders önümde bababababababacak şovvvv yaptı. sağlamdı. bide icraate geçmede sıkıntı yaşatmasa da zehri akıtsak.
sırf laf olsun diye boş gereksiz bilgi yoksunu zaman geçırmek için açılan başlıklar ilgi çekmek için her türlü şaklabanlık var bu başlıklarda daha çok boş beyinlere hitap ediyor.
işte ihtiyacım olan başlık.

Saat 13.45'ten beri yollardayım, koduğumun sultanbeyli'sine 21.30'da ancak gelebildim. Canı cehenneme gidesice şoföre dedim ki beni şu durakta indir; insan biraz düşünceli olur, kilyos'tan geliyorum kardeşim, insaf. Zaten çektiğim çile bana yeter, sen beni hurdaya çıkasıca otobüsünle götürüyorsun maltepe'ye. Bir de oradan tekrar otobüse bindim, bu seferki şerefsiz, beyin fakiri, şahsiyetsiz angus da son durakta neredeyse ezecekti beni, iki saniye bekleyiver de inelim kardeşim, bir sen mi varsın bu koca şehirde çalışan, acı çeken, feleğimi becerdi siktiğimin trafiği; üstüne bir de 16kh altında kalsaydım oturup ağlardım herhalde.

Sonuç olarak şunu derim ki: havanız kime kardeşim? Adam akıllı yapsanız işinizi de biz de arkanızdan söveceğimize dua etsek olmaz mı?

Lanet olsun sizin gibi otobüs şoförlerine.
oda arkadaşım.
söndürülemeyen sigara kokusu.
bu başlığı sol frame de görmek. anketinizi sikeyim.
insanların iki yüzlülüğü.
Host annem. *
21 yaşındaki diş hekimliği öğrencisinin kendini ilah sanıp nenesi yaşındaki kadına bağırarak egosunu tatmin etmesi.
(bkz: empoze)
Dogum iznine ayrilan mesai arkadasi. Zevk alirken gel sen de al diyen yok, dogururken ceremesini biz cekiyoruz tovlitin.
420 liralık telefon faturam.

Edit:457 oldu
kızlı erkekli ortam. swh
dolmuş şoförü. istediğim yerde indirmedi ipne gene. lan ipne yolcu almaya gelince her yerde duruyon da indirmeye gelince niye artistik yapıyon. bak gene sinirlendim. ipne.
attığım malinin bir türlü karşı tarafa ulaşamaması.

10 kere attım maili lannn.