bugün

göztepe-tki tavşanlı. onun üstüne de daha gidemedik lanet gibi çöktü.
(bkz: 2 kasım 2012 beşiktaş cska moskova maçı)

fark yemiştik yemesine ama atmosfer bir başkaydı.
adanaspor-manisaspor. sonrası lanet olası üniversite hayatı başladı.
geçen ay fc barcelona'nın sociedad'a 4 attığı maç. la merce festivalinin finali gibiydi...
2 gün önce.
altay 3 kızılcahamamspor 1.
türkiye-romanya.
yazarlarin en son stada giderek izledikleri maçtır. 27 mart 2004 cumartesi. adanaspor-fenerbahçe. yer: adana 5 ocak stadı. baslama saati 16:00. skor 1-2... insan fakir olunca anilarını yaşatmak icin ayrıntıları aklında tutmak zorunda kalıyor. tarsustan gitmistim adanaya mac icin. kuzenlerimle birlikte 16 yasindaydim o zaman daha. seyhan otelinin arka tarafinda oldugunu biliyorduk stadin ama bir turlu bulamiyorduk kocaman mekani... macin baslama saatinden bayagi evvel iceri girmistik. girerken tehlikeli oldugu icin bayraklari direyen sopalari almamislardi ama pezevenkler iceride satiyorlardi o borulardan... o zaman hayatinin buyuk bir bolumunu adanada gecireceksin deselerdi inanmazdim. neyse lafi uzatmaya gerek yok...
adana'da oynanan fethiyespor maçıdır.

75. dk da öne geçip 84'de maç vermenin yaşattığı krizi yaşayabileceğiniz tek yer 5 ocak stadıdır.

20 ekimde görüşmek üzre.
Wilstermann - the strongest maçı.
Sene 2000 veya 2001 ankara 19 mayis stadyumu. besiktas samsunspor erteleme maci.
(bkz: 6 nisan 2014 galatasaray Fenerbahçe maçı)

passolig varsa biz yokuz. ister kulüpler Batsın ister ülke futbolu.. sikimizde değilsiniz!
Sakaryaspor - erzin bel.

geçen hafta ki maça gidememek koydu tabi.
(bkz: 23 kasım 2014 keçiörengücü turgutluspor)
Aktepe stadı.

4-1 almıştık maçı.

Ne gülüyon olm maç işte:s
Akçaabat sebatspor-Manchester city şampiyonlar Ligi yarı final ikinci eleme maçı.

Deplasman golü kuralıyla finale çıkıp batman petrolspora kaybetmiştik. Baki mercimek hattrick yapmış, ibrahimovic defansta top geçirmemişti.
3 yıl önce bölgesel amatör lig play off maçı. maça giriş ücretsizdi ondan girdim. takımları falan da hatırlamıyorum.
2 üst mahalle ile yaptığımız halısaha maçına gittmiştim.. 6 gol attığım maçta arkadaşın burnu kırılmıştı.. takım arkadaşım.. peşinden hastaneye gitmek yerine onun için maça devam ettik.. ve rakibi 17 farkla alt ettik.. bu galibiyetimizi ona armağan ettik.. burnunda tampon olup bilinci yarı kapalı olduğu için bizi anlamamıştı.. olsun güzel günlerdi..
galatasaray karpaty lyiv maçıydı sanırım. aydın gol attı dünyalar benim oldu. hakan adamı bıraktı yedik pert olduk. o gün ben öldüm zaten kalpten aq.
vakıfbank-fenerbahçe bayanlar voleybol kupa maçı.
24 kasım bursaspor-fenerbahce. Kapalı kale arkasındaydım.
Galatasaray 1-6 Real Madrid.
türkiye-hollanda.
galatasaray - river plate. alanya'daki hazırlık maçı.
Eskişehirspor-galatasaray ZTK final ((((passolige hayır))) bu sene gitmedim.