bugün

Düşündüm de hepsi birbirinden büyük.
En büyük keşkelerim arasında lise döneminde Radyo tv bölümünü seçmek var. hem geleceği yokmuş hem de en güzel yıllarımı çalan birisi ile tanıştım. şuan kardeşim dediğim insanla birlikte evlilik planları yapıyor. ben mi ? bende evden işe işten eve, bazen de fifa da kariyer atarak kendimi eğliyorum. hiç arkadaşım yok.

2. en büyük keşkem ise şuan ki kız arkadaşımla tanışmam oldu. yaklaşık 3 yıllık bir birlikteliğimiz var. seviyorum ama çok kısıtlandım. hiç arkadaşım yok. futbol konuşabileceğim. birlikte bir yemek yiyeceğim. bir şey alırken sorabileceğim. oturup 1 şişe bira içebileceğim kimsem yok. ottan beter yaşıyorum dostlar. bundan 3 yıl öncesine kadar her akşam bir dostum arar, bu akşam şunu yapalım derdi. çok sosyaldim. tatile giderdim. şimdi aynı telefon hiç çalmıyor. askere gittim geldim 1 kişi bile arayıp sormadı. bazen geriye dönüp bu güzel hayat benimmiymiş diyorum. o derece bunaldım sıkıldım. yaşamak adına pek heyecanım kalmadı. kilo aldım. aynı müzikleri dinliyorum. sürekli yorgunum. erken yatsam da uykumu alamıyorum. işim çok sıkıcı. günde 2 paket sigara içiyorum. lütfen siz bu kadar hayatınıza etki edecek ilişkiler kurmayın. kursanız dahi kimseye bu kadar izin vermeyin. lütfen.

sevgilerimle.
tarih: 27.05.2022
vadi konaklarından daire almadığıma çok pişmanım 3 yıl 650 bin tl den satılıyordu yarın bakarım ertesi gün giderim diyerek gitmedim almadım 6 milyon olmuş üstelik satan da yok. akıllı düşünene kadar deli köprüyü geçiyor.
doğmasam da olurmuş aslında ne aramaya geldim bu dünyaya?
keşke eski sevgilim psikolojik sorunlara sahip olmasaydı ve ilişkimiz devam etseydi şüphesiz..
görsel
Böyle olsaydım fena olmazdı hani...

En büyük keşke olarak soruluyor yani hani fark etmezdi en azında yürüme engelli olmazdım kolumu kırmamış olurdum bileğim kireçlenmezdi falan.
Yürüme engeli zor çok zor.
Anlatılmaz yaşanır.
hiclerv0 haklı.
Boşuna emek verdiğim, zaman kaybettiğim insanlar.