bugün

hiçbir çocuk aç uyumasın ve hiçbir çocuk zamanından önce ölmesin.
(bkz: başka türlü bir şey)
Dönmeyen bir dünya. Döndüğü içinmidir dünya acaba bunca acılar? Dönmeyen bir dünyada yaşanmayacak belki acılar.
Ağrısız ve acısız bir ölüm olması.
dünya da sonsuz değil. ne hayali?
dunyanin kutup noktasina sicmak. sebebini bilmiyorum aklima geldi birden.
sakin bir hayatım olsun istiyorum sözlük.
dünyada benim de yaşamış olmam farklılık yaratsın istiyorum. bu illaki fatih gibi istanbulu fethetmek değil. belki birisi için. benim varlığım anlamlı olsun.
sakin bir hayat sözlük. can verirken bile kaygısı, hüznü olmayan bir hayat.
ve sefaletin çevreye değil,sana baglı olması , insanın hakettiğini kendinin belirlemesi
siyah delik delen matkap ucu bulmak.
insanları kandırmak suretiyle zengin olan tüm büyük şirketlerin battığını dünya gözüyle görmek istiyorum. insanların büyük bölümünün çok küçük bir sayıdaki bir kesime köpeklik etmesini izlemek ve onun bunun köpeği olmak zoruma gidiyor.
eğitilmemiş, istediği eğitimi alamamış insan kalmasın ve herkes istediği mesleği maaş kaygısı olmadan yapsın.
dayımın önce mafyalığı bırakması ve kızının da onu örnek alıp ağır abi tavırlarını bırakması. sonra tayin durumu olan bi mesleğe geçip tayininin doğuda bir köye çıkması. sonra ailecek oraya gittiklerinde kızını orda bi aşiret liderinin oğluyla baş göz etmesi. sonra kızını geride bırakıp yanımıza dönmesi. kızının da orda çok mutlu olup bir daha buraya gelmemesi evet en büyük hayalim bu.
dünya yok olacak bütün insanlar marsta yaşayacak.
cennet gibi olsun...
ispanyollar gelip beni ziyaret edip görsünler zira benim gitmeye mecalim yok. fotoğraf çeksinler, sohbet etsinler, iki tekila atsınlar, achilipu şarkısını söyleyelim beraber...
(bkz: hayal kurmak güzeldir)
dünyayı ele geçirmek.
hayal işte.
hayalle yaşayanın da yaşamayanın da
insanların dili, dini, ırkı, cinsiyeti, toplumsal cinsiyeti ve cinsel yönelimi bir yargılanma ve dışlanma sebebi olmasın. kızlar okula gönderilsin. kadın hakları savunulsun, başarılara ulaşılsın. erkeklerden ekstrem beklentilerde bulunmasın toplum zira erkekler de ağlıyor. namus cinayetleri son bulsun. trans bireyler öldürülmesin. eşcinsel bireyler toplumdan dışlanmasın. bir insan kürt, ermeni, türk, arap, ingiliz diye eleştirilmesin, küfürlere maruz kalmasın.
sevilmek istiyorum, gereksiz bir parazit gözüyle bakılmaktan sıkıldım artık.
Dünyayı iyilik kurtaracak.

Evet evet herşeye herkese rağmen buna gerçekten inanıyorum.