bugün

mas.....

Şaka şaka yatacağım.
dişlerimi fırcalıyıp saçima fon cektip, tuvalete girdikten sonra uyuyacağım gerçegidir.
en güzel hayalinden çakı yapacağım.
buzdolabını açıp boş boş bakacağım birazdan.
Ders çalışmaya başlayacağım. (Yaklaşık 3 saattir)
uyumak.
sogukkkk kocamannn bir bardak manyak asitli ve buzlu kola icmek.
odayı marx, şarlo, bob marley afişleriyle donatmak...yarım saat kaldı, ha gayret.
artık ritüel haline getirmiş olduğumdan mütevellit saat 00:00 ı geçtikten bir müddet sonra mutfaktan çikolatamı, gofretimi, cipsimi vs. alıp, bilgisayarın başına takip ettiğim diziyi izlemek üzere - bu takip edilen dizi zaman zaman değişkenlik gösterebilir. örneğin south park ve family guy dizilerini ikişer kez bitirdikten sonra son gözdem futurama - kurulmak.

entryi okuyunca hemen kafanızda bi couch potato imgesi belirdi değil mi? nah size.. çok beklersiniz. yine ritüelimin bir parçası olarak yarın spor salonunda 1-1,5 saatlik ölümcül bir cardio seansıyla gecenin köründe hunharca aldığım kalorileri fazlasıyla yakmış olacağım.

(bkz: ying-yang) (bkz: dengeyi kurmak)
(bkz: yazarların ne yaptığını merak eden yazarlar)
internetin hızına küfretmek.hıamına
uyumak. yatmak da denebilir.
Genel evden yazıyorum herkese selamlar.
banyo yapicam ya napicam.
death note açıp gene uyuyakalacağım.
ekranın sağ üst köşesinde kırmızı kutu içindeki "x" seçeneğine basacam. sonrası; sen sağ ben selamet.
birazdan bilgisayarı,telefonu kapatıp şu an okumakta olduğum kitabın kalan 50 sayfalık kısmını bitiricem,sonra pijama,süt içme,dişleri fırçalama olaylarını gerçekleştirip uyumaya çalışıcam uyuyamazsam kalkıp resim yapıcam sözlük,geceleri resim yapmak çok eğlenceli oluyo,beceremiyorum ama olsun önemli olann benim eğlenmem.
finallere hazırlanmak , olandır..
kahvemi elime alip uzanicam.
psiko analisti bitirip sözlüğün tozunu attırmayı düşünüyorum. sanırım fazla iddialı oldum, olsun.
yatıp uyurum, sabah kalkınca uzun yıllar sonra ilk pazartesi sendromumu yaşarım.
slowtürk dinlerken 10.şarkiya gelmeden dalar giderim.
Dil anlatım sınavına çalışmaya başlamak.

(bkz: wish me luck)
Saclarima fön cekip dislerimi fircalayip uyumak tabi kalkabilirsem.
yarın 4 adet sınavım olduğundan, yanan gözlerle sabaha kadar sürecek bir kitap okuma eylemine başlayacağım. başım sağ olsun lan!