bugün

entry'ler (64)

justin bieber in penis boyu

ölçtünüz mü acaba? sorusu sorulur.

pislik adamın teki çıktı rıza baba

başka bir versiyonu ;
(bkz: pislik baba adamın teki rıza çıktı)

güldüren siyasetçi sözleri

Devlet Bahçeli - işsazı issinin issassız sözüdür.

yazarların inançları

Türkiye'de çoğu insan islam dinine mensuptur ancak tanrı'yı nasıl kurguluyorsunuz sorusuna pek bi cevap yokrur.
Benim düşüncem şu şekilde bizim evrenimizde maddeyi atomlar oluşturur. bir atomu hayal edersek çekirdeği vardır ve bunun etrafında dönen elektronlar vardır ancak elektron ve çekirdek arası boştur ve elektronlların belli ama görünmeyen yörüngeleri vardır. Atomlar birleşerek bir maddeyi oluşturur şimdi birde evrenimize bakalım bizim bulunduğumuz sistem yani güneş sistemi, güneş sistemimizde tüm gezegenler güneşe bağlıdır; etrafında döner, belli ancak görünmeyen bir yörüngeleri vardır. evrende güneş sisteminden daha fazla sistemler vardır ve hepsinde de merkez olarak bir yıldız vardır ve bu sistemler birleşerek bizim evrenimizi ya da uzayımızı oluştururlar. Atomla güneş sistemi aslında işleyiş bakımından aynıdır. Şimdi atomdan maddeye, maddeden sisteme, sistemden evrene geldik, bildiğimiz gibi sadece bizim evrenimiz (alemimiz) yok peki ya evrenler birleşerek başka bir şeyi daha yaratıyorsa? Şu an ki konunun içine boyutları katmicam ancak bu böyle nereye kadar gider düşüncesi oluşmuyo değil insanın kafasında. Ama her şeyin bir sonu olduğu gibi bununda bir sonu var ve bunun sonu tanrıda biter. Yani hepimiz tanrının bir parçasıyız. Hicr Suresi 29: "Hani Rabbin meleklere, "Ben kuru bir çamurdan, şekillendirilmiş balçıktan bir insan yaratacağım Onu düzenleyip içine ruhumdan üflediğim zaman, onun için hemen saygıyla eğilin.

yeşil sermaye

20 Türk Lirası.

yetenek sizsiniz türkiye

acun un parayı kırdığı programlardan biridir.

uludağ sözlükte vicdan mastürbasyonu yapanlar

sözlüğün bereketini kaçıranlardır.

gol denince akla gelenler

su topu.

çiğ köfteyi tavana atmak

Çiğ köfteyi yapabilen iyi bilir. Eğer çiğ köftenin kıvamının iyi olup olmadığını anlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek harekettir, kulak memesi falan hikaye.

lisedeyken okula verilen zararlar

okul tuvaletine sodyum metali atmıştım beyler, borular patladı ama bunu sadece ben biliyorum.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

http://www.youtube.com/watch?v=AExXR51OwMQ

çükün içe kaçması

Havuzdan çıkınca oluşan durumdur.

bir kg demir mi bir kg pamuk mu daha yumuşaktır

bir kg pamuk.

kızların erkekleri reddetmedeki klasik sözleri

tipine bak lan ben senle çıkarmıyım ?

tek bir cümleyle hayata küsmek

Hayat: senin gibi dost olmaz olsun, cehenneme kadar yolun var.
Ve Ezgi küser.

kızların saçlarını kestirme sebepleri

Kestirecek başka bir şeylerinin olmaması.

pes oynarken yaşanan diyaloglar

turuyaya biz uçakla.

kızların saçlarını kestirme sebepleri

Bunalımdadırlar, menapoza yeni girmişlerdir, ya da hayatında değişiklik istiyodur.

yere düşen 1 lirasını eğilip alan insan

Ya fakirdir ya da iyi bir kemalist.

yaran dil sürçmeleri

işsazı issinin issassız.