bugün

siyam kedisi tavsiye ederim. Sanırım en akıllı kedi türlerinden birisi. her gece uyumadan önce yanıma gelip kendisini sevdirdikten sonra uyuyor kereta.
rakun. evet çok istiyorum ama şuan müsait değilim artık kendi evime taşınınca olacak. gayet eğlenceli temiz bir hayvandır. yemeklerini yıkar öyle yer. sizinle oyun oynar komiklikleri çoktur otur izle bütün gün *
uzun süreli ve detaylı bir uğraş istiyorsanız akvaryum, az uğraş istiyorsanız muhabbet kuşu.
3 kuş
1 tavsan ve daha sonra 5 de yavrusu
cesitli sayida kedi beslemis, buyutmus biri olarak en sonunda koca bir golden retriever saskini ile evde hayvan maceramiza devam ediyoruz. kesinlikle bir kopek sahibi olmanizi tavsiye ederim.
Parayla dost edinilmez. Parayla sevgi ters orantili ilerler. Arkadaslarinizi parayla satin almaya calismayindir.
tavşan alın. kafes yerine ona özel bir odacık yaparsanız ve iyi eğitirseniz tam bir huzur kaynağıdır.
muhabbet kuşu. sevgiden gebertir adamı.
(bkz: hayvanları eve hapsedip hayvanseverim demek/#28628514)

onların yeri ev değil. bırakın zor da olsa mutlu olacakları bir hayat yaşasınlar.
tabiki de balık.
Öncelikle hayvanı hevesinizi alınca sokağa atmayacaksanız, evin insanı gibi görecekseniz, ilgisiz bırakmayacaksanız alın. Hayvan tavsiyeme gelirsek kedi.
muhabbet kuşu, hint bülbülü.
hamamböcegi besleyin.

mama derdi yok, tuvalet derdi yok,
yürüyüs derdi de yok,
hatta hic derdi yok..
sıkıldıkca üstüne basıp öldürürsünüz üstelik..
Hamster al kardeş günde bir yemeğini suyunu ver bırak. Sıkıldın mı çıkar sev o kadar zahmetsiz ve şirin hayvanlar.
(bkz: entry nick uyumu)
Beta beslemeyin. Hiç bir hareket yok hayvanda. Öylece duruyor ve sadece yemek verince ya da fanusu tıklayınca ''ölmedim korkma'' dercesine bir iki sallanıyor o kadar. Kedi, köpek iyidir.
sinek besleyin. bence süper fikir.
muhabbet kuşu pencerelerinde sineklik tel bulunan, kedilerin cirit atmadığı her evde olmalı.
bahçeli evi olanlara golden retriever, alman kurdu (k9), sibirya kurdu, alaska kurdu vb cins köpeklerden birini tavsiye ederim. köyde, çiftlikte yaşayanlar için kangal ile anadolu çoban cinsi köpekler uygundur.
Ornitorenk.
Evde leğenin içinde beslenebilir.
(bkz: Ornitorenk)
kedi beslemek güzel olur. iran kedileri biraz cep yakar lakin çok tatlıdırlar. ayrıca tuvalet alışkanlığı olan hayvanlardır ve size sadıklardır.
Dogo argentino, muhabbet kusu, guvercin, kedi, yilan.
(bkz: gine domuzu)
(bkz: guinea pig)
Ben evimde şebek besliyorum. Evime renk katıyor çok tavsiye ederim.
attır. oynatabileceğiniz büyüklükte bir eviniz mevcut ise şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: pekines)

dünyanın en güzel köpeği.
Uludag sozluk yazarlarinin evcil hayvan tavsiyeleridir.

Ben hamster besliyorum. Siddetle tavsiye ederim.