bugün

50 lira ve üstü büyük paradır.
5, 10 ve 20'lik banknotları cebe koyarım.
50 ve 100 lirayı cüzdana...
maaşımı aldığım gün hiçbir para büyük değildir ancak ertesi gün 50 kuruş altın değerinde denilebilir.
40 liraya böbreğimi satarım.
1 milyonun altı çerez parasıdır.
Tek bir banknotla tespit edilemeyecek paradır. Artık 200tl bile bozuk para ulan.
5 liradan ilerisi büyüktür abi.
öğrencilik işte.
su siralar 100k ustu buyuk para. ustunu denklestirip istedigim arabayı alamıyorum cunku. *
arkadaşlar ben yimbeş kuruşları bile; "bu yimbeş kuruşlardan bikaç yüz bin adet daha olursa bununla kesin bi şey yaparım kenarda dursun" diyen bir tipim. miktarı ne olursa olsun büyüktür gözümde. ulan kardeşine faizle borç veren bir tipim ben. parasını düzgün kullansın diye yaptım bunu ama çocuk en son böbreklerini almamam için yalvarıyordu. odasına borcunu ödemesi gerektiğine dair kağıtlar gönderiyordum. yan odadan. öyle bir psikopatım.

on lira büyüktür. "değil" diyen sabancı'dır, koç'tur, eczacıbaşı'dır. o kadar netim.
Üstünde Mustafa Kemal ATATÜRK olan her para büyüktür.
20 lira. 20 lira güzel para. Her şeye yetiyor ama elden gidince de eksik kalıyor bir şeyler sanki. Sigaranı al, dönerini ye ve ayranını iç falan.
Maaşımdan fazlası.
200 liradan üstü büyük paradır.
Kağıt para olabilen her para büyük paradır.
Duruma göre değişir. Kaybettiğinde üzülünecek para ise 5 liraya bile üzülürüm ben.
500bin ustu buyuk.
bir ev alir borclarimi oderim.

vizyonsuz bir adam oldugumdan dolar olarak yazmadim fark ettiyseniz.