bugün

50 milyon dolar ve üstü ideallerim için gayet yeterli fakat bir milyar dolar hedefim.
An itibariyle borçları temizleyip düz araziye basmak üstüne bir de tatil yapmak için 20 bin ...
Belki 6 milyon olabilir. O da euro ama.
En az 2 milyon hayat kurtarabilir gerekli yatırımlar yapıldığında(gayrimenkul vs.) bir ömür para ile işiniz olmaz.
1 milyon tl. bizim büyük dediğimiz paralara millet araba aliyo ya en çokta ona canım sıkılıyo.
Üstünde Atatürk resmi olan para en büyük paradır.
1 milyon.
Tabi papel olarak.
Şu an 500 bin, elimde olsa mına korum ama hayat öyle garipki 10 bin lazım olsa bu sefer de onu bulamazsın.
2 milyon benim için büyük para sıfatının başlangıcı denilebilir. Lol.
(bkz: 1 Allah kuruşu)

Ergenler hatırlamaz...
Ne işe yarayacağına göre değişir bakkala gideceksem 100 lira çok büyük para, yemek yiyeceksem 300 lira büyük para, araba alacaksam 50 lira çok iyi para 70 lira büyük para.
Duruma göre değişir. Kaybettiğinde üzülünecek para ise 5 liraya bile üzülürüm ben.
20 lira. 20 lira güzel para. Her şeye yetiyor ama elden gidince de eksik kalıyor bir şeyler sanki. Sigaranı al, dönerini ye ve ayranını iç falan.
Miktarı yüksek yazanlar hep milyonları yazmış ama bana sorsan 8-10 bin iyi para ama toplu halde elime geçsin mümkünse, parça parça olunca bereketi kaçıyor.
600.000 türk lirası.
Daha dune kadar 50tlyi cope atiyordum simdi ise 10lira buyuk para amk.
Üstünde Mustafa Kemal ATATÜRK olan her para büyüktür.
10 lira sonrası büyük paradır.
5 liradan ilerisi büyüktür abi.
öğrencilik işte.
Tek bir banknotla tespit edilemeyecek paradır. Artık 200tl bile bozuk para ulan.
ben öğrenciyim benim için 1 lira bile büyük para.
40 liraya böbreğimi satarım.
Her para büyük bir paradır çünkü bizler paraya taparız.
Beş

Yüz

Bin

Liradan üstü büyük para.

Pis fakirler.
5 lira için adam bıçaklanan bir ülkede her para büyük paradır.
benim için 100 liradan yukarısı büyük para. ama 50 tl de büyük lan.