bugün

sapla hançeri kalbime, her yer kanla bulansın, ama çok derine saplama, çünkü orda sen varsın diye açmak istdiğim başlık.
ekonomi coh eyi.
Ben seçilmem seçerim.
Beni dogurunca annem şöyle demiş:
Kızlar bu da size son kıyağım.
Not:foto baya baya eski.
görsel
Seni sevmek suçsa öldür beni pakize . Aşk bir sudur iç iç kudur . Aşk bir vişne ye ye kişne .
görsel
Anlat güzelim hoşumuza gitsin. Buda bize özgü...
50 kuru .... tamam daha fazlasını yapıp size ihanet edemem ...
Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi bilir hayırlı günler.
Saatine 200 tl isteyen bir psikologdan bana daha samimi geliyor 50 kuruşluk pet şişeler.
bakın bize gerek var mı size.

vurursun eyvallah da ölmezsem sıkıntı büyük.

Bursa merkez giremez herkes.
Sebebi anlaşılamayan bir istek.
Al o zaman: "sana göre bir keko olabilirim ama tanrı'ya göre aşkını bıçaklayan bir ninjayım."
50 kuruş versene.
Shekeri bn atayım düsüsü sen yasha inssallah .d
ben sert degilim, sen yumuşaksin.
Dagdaki cobanla benim oyum bir olamaz.
görsel
-kabe arabın olsun bize çankaya yeter.
görsel
(bkz: ayıq ol)

her duyulduğunda insan ömründen 7 saati götürdüğü rivayet edilir.
piskopatız, gerekirse ceketimizi asfalta serer yatarız gerekirse emanete çıplak koşarız.

(bkz: yapma ya)
düşünüyorum öyleyse varım.
Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.
Adam olmak zor zanaattır, biz zoru hep sevdik.

edit: bizzat kekonun profilden c/p yaptım.
hoca çağırdı dedi memet gel dedim buyrun hocam dedi kalem çıkar belimden 7.65liği çıkardim.. dedi çıkar defter... mahkeme kağıtlarını çıkardım dedi çıkar harita..! işte güzelim orda senin bana bıraktıqın 3-5 jilet yarası var ya..! işte onları çıkardım. hoca dedi bunlar ney dedim 3-5 jilet yarası.. sanki sanırsınız ki psikopatın allahı !!! ama bilmezsiniz ki o 3-5 jilet yarası ela gözlü sevdiqimin hatirasi çal qeqe çaaal