bugün

artık özel mesajda göndermiyorlar. Çaylak olduğum için uzatmak durumumdayım malum. (bkz: 40 karakter kuralı)
1 haftadır başıma illet olan durumdur. artık moderatörlere yalvarıyoruz, ne yapalım..
iki hafta içinde başıma 2 kez gelen şeydir. çok kötüdür ağlatır.
özel mesajla neden çaylak olduğum belirtilmeden düşürüldüğüm durumdur.
ne zaman çıkılacak bilinmez küstürür.
bu olay bir de en çok entry girdiğin gecenin sabahı başa gelir ise.
dünün en çok başlık açan yazarı iken bugünün cezalı çaylağı olmak daha bir koyar.
dün çalıştığım şirkete gelen 10 a yakın densizin, " vayy hocam uludağ da yazarsın demek; vayyy vayy vaayy" diyerek nazar değmeleri sonucu düştüğüm durum. ayetel kürsi, felak, nas okusam geçer miki ?
hiçbir uyarı yapılmadan uğradığım durum. ya en azından bi mesaj atın be kardeşim. ne suç işlemişsek görelim biz de.
(bkz: sözlük moderasyonuna sitem eden yazar)
özel mesajla bilgilendirilmeden başıma gelen durum. halk şaşkın.
neden çaylak olduğumu düşündüğüm durumdur.
Sebebini bilmediğim halde başıma gelen durum. insan haber verir, iki dürter ya. Şimdi bekle babam bekle.
(bkz: o başlığı açmayacaktım)
bir yazara en içten duygular ile güzel bir nick altı küfür girdiğim için düştüğüm durumdur. o da muhtemelen. bir bilgilendirme gelmedi. ama o küfrü o kadar çok hak etti ki değerdi be sözlük. (bkz: pişman değilim)
10 gün ceza yediğim olaydır. neyse sayılı gün çabuk geçer diyip bekleyeceğiz. pişman mıyım? pişmanım. burdan yetkililere sesleniyorum. iyi halden ceza günüm düşer mi acaba?
şu an içinde bulunduğum durumdur 40 karakter kuralını hatırlayıp gülümsediğim hadise.
hemen hemen her yazarın başından geçmiş olaydır. Kimileri bu zaman zarfında başka sözlüklere üye olmuş kimileri ise bir umutla bekleyiş içindedirler. Çaylak olmanın en kötü yanı sevdiğin sohbet ettiğin arkadaşlarından mahrum kalmaktır. En çok da buna üzülüyor insan.
şuan içinde bulunduğum özel mesaj gelmeden çaylaklığa alınma durumum.
(bkz: ağladım)
daha dün yazar olmuşken bugün çaylak yaptılar hemde hiç haber vermeden.
la ben size nettim. Ne güzel yazıyordum beni çaylak yapıp da troll ve kezoları çaylak yapmayanların gözünden öpüyorum. Zaten çöp bir mecraydı see you later Uludagsozluk .
şok olma sebebidir, tecrübe ediniyorum şuan.
Sözlükten soğumama neden oldu. ve başladı 40 karakter sorunu.
irticai teröristlere haddini bildirirken daha yumuşak bir dil kullanmak gerekmiş. Söz özelden küfür etmicem sözlük.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar