bugün

beyaz atlı prens;beyaz atlı prensi çelik jantlı kamyonla ezdim
narpiz çiğneyen yılkı atı : bağlandığı akasya ağacının dibinde 4 kurt tarafından parçalandı.
cok kastim 29 karakter rumuza : 51 karakterden oluşan başlık açmak için kasarken kalp spazmı geçirdi. olayın ardından sözlük yazarları ayaklandılar ve benzer olayların yaşanmaması için başlıklardaki karakter sınırlamasının kaldırılmasını istediler.

zall yaptığı açıklamada olayın yazarın yapısıyla alakalı olduğunu insanların sözlüğü bu kadar ciddiye almamasını rica etti ve yazarların isteklerini geri çevirdi.
crypto fazla rakıdan.
(bkz: ben sarhoş değilim)
.annabell lee;

bir gün işte bu yüzden göze geldi,

o deniz ülkesinde,

üşüdü rüzgarından bir bulutun,

güzelim annabel lee,

götürdüler el üstünde,
.
mezarı oradadır şimdi,

o deniz ülkesinde...
yagmurda ıslanan kedi yavrusu : Bi yagmur firtinasinda, dısarda kalmis, ıslanmıs, öylece kaldirimda ölmüs... patileri arasında bi zarf, zarfin icinde bi siir, siir Nazim' in : Sende Herkes Gibisin, siiri..
hocuspocus: kurbanını hipnoz etmeye çalışırken kendini yanlışlıkla hipnoz ettiği için seyircinin maymunu oldu. ertesi gün de yüreği kaldıramayıp öldü.
portakalda vitamin - vitamini olduğu portakalın sıkılması ve çıkan suyun biri tarafından içilmesi gibi görünse de değildir. içen kişinin bu vitaminden yararlanmasıyla da bitmez.. tuvalete girme kısmında portakalda vitamin kendi kendini imha eder. *
minik mavi balina: küçük bir hamsi tarafından yutulmak suretiyle.
entry kabizligi cekiyorum: entry sıçmaya çalışırken, bir kısım kabızlık entrylerinin götünde patlaması sonucu, ölümlerin en acısıyla feci şek..ühühühü.. anlatamicam..
gizemli yazar: faili mechul bir cinayete kurban gidecek.
(bkz: hani bana hani bana)
ecelini bekleyen köpek: cami duvarına işedi.
sokaklambasi: yaramaz çocukların taş atıp patlatması sonucu.
if not than what: deney yaparken havaya uçtu. gidişi de havalı oldu mübareğin.
sürüden ayrılan idealist kuzu : sonu bellidir, kurt kapar.
taharetmuslugu kokudan öldü.
altta ismi geçen yazarlarımız tamamen tesadüfi seçilmiş olup, ölüm nedenleri, istedikleri taktirde kaldırılıp, sonsuza değin huzur içinde yaşayabilirler.

elma kurdu: yediği armuttan çıkan kurtla zehirlenerek.(hayat sürprizlerle dolu)
feciasabi: kavga esnasındaki sakinliğiyle dikkatleri üstüne toplayıp feci şekilde dövülerek.
leblebi tozunun hastasiydim: nikindeki dım eki her şeyi açıklıyor ki.
rahibinden satilik kilise: kilisenin eski sahibiyle papaz olup çıkan kavgada çarmığa gerilerek.
sol eliyle dusunen adam: bir gece çilekeş sağ eli tarafından hunharca bıçaklanarak.
yav napcan adimi: sözlük zirvelerinden birinde tanışma esnasında sickthread adlı yazarımızla karşılıklı zıtlaşma sonucu çıkan arbedede ezilerek.
gizemli yazar: sırra kadem bastı. resmi kayıtlarda ölü olarak geçiyor.
samedey:foseptik çukuruna düştü.
akrep insanı: karadulla çiftleşti.
(bkz: toliveistodie)

yaşadığı için öldü.
ohg smoke : malum sebeblerden.
imper: nickinden bi bok anlaşılamadığı için ölümsüz olduğu düşünüldü, ve test etmek için öldürüldü. *
kediye kafa atan mucahit fare : kedinin yakınları tarafından yenildi.
ethembaki ethem baki yse, ölüm nedeni ne olabilir ki. bak işte kala kaldım..