bugün

Şener Şen'in unutulmaz repliğidir.
ardından, "tükür çocuuum" diye perran kutman'ın bed sesiyle tamamlanacak olan repliktir.
ünlü şener şen repliğidir devamı 20 kamyon cakil, 15 tane kapi, 30 kamyon ince kum diye gider.daha fazlası için [http://www.youtube.com/watch?v=v9L96Hh9jJc ] .
--spoiler--
tükür ulan babanın suratına
çocuk: tüü
--spoiler--
yaklaşık yarım metreküp betonu nereye dökeceği sorunsalı oluşturan şener şen abimize kız 200 torba olmasın o efendim diye cevap vermesi beklenirdi.
(bkz: kart zampara)
http://video.uludagsozluk...Cz-kilo-%C3%A7imento-591/
Şener şen farkı dır.
şener şen klasiğidir. diğer ikisi badi ekrem ve ziyaaa. *
yaran şener şen repliğidir. asıl bu kadar komik olmasını sağlayan da bu sahnede çamaşırlarla otururken gayet safa bağlamasıdır. bazen safa yatarken ben de kullanmıyor değilim hani.
(bkz: tükür oğlum babanın suratına)
4 torba çimento eder.
görsel
türk sinemasının en güzel sahnelerinden biridir. bir insan ani değişimlere nasıl hemen bir kılıf uydurur, en güzel örneklerinden biri. bir de (#14765217) sahnesi çok güldürür insanı.
her izlendiğinde aynı keyfi veren ender repliklerdendir.
Sener Şen'in unultmaz repliklerinden sadece biri.
efsanedir. evet.
+ güzelim, canım, muhahah

- çabuk aç kapıyı, çabuk aç kapıyı diyorum, aç kapıyı kırarım yoksa aç kapıyı diyorum! yeaaahhhhhh!

+ yaz kızım, 200 torba çimento, 20 kamyon çakıl, 15 tane kapı.

- şakir!

+ aa, hoşgeldin karıcım. 30 kamyon ince kum.

- alçak, namussuz, rezil herif!

+ noldu ne bağırıyorsun?

- pis zampara! ulan sen bana nasıl yaparsın bunu?

+ rica ediyorum gene başlama, çalışıyorum yahu görmüyor musun?

- tükür ulan babanın suratına!
Aklıma geldikçe gülüyorum.bir efsanedir.
Şener şen reisin en sevdiğim repliklerinden biridir.

O tek ayağı sandalyenin üstüne atıp sipariş yazdırırken verdiği sezar pozu ayrı bir efsanedir.
sahnenin en komik anı " noldu ne bağırıyorsun?" dediği andır. küstahlığın nirvanası.
Akabinde "tükür lan babanın suratına" repliği ile devam edendir.